Під таким девізом Вільна профспілка працівників Хмельницького національного університету, Громадська організація «Подільський центр громадських ініціатив» та Хмельницький національний університет оголосили збір благодійних пожертв на дрони для ЗСУ та інші засоби.
5 грудня 2023 року, в Міжнародний день волонтера та напередодні Дня Збройних Сил України і Дня Святого Миколая, нам вдалося реалізувати частину нашого проєкту. На зібрані благодійні пожертви ми придбали та передали підрозділу ССО два дрона FPV Mosqito 9 та дві батареї до них. Вартість проєкту – 34 тисячі 800 грн.
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/zobrazhennya_viber_2023-12-05_17-00-17-169.jpg)
Крім того, за сприяння Вільної профспілки працівників Хмельницького національного університету, Первинної профспілкової організації студентів та кафедри машин і апаратів, електротехнічних та енергетичних систем було зібрано та передано нашим захисникам шапки, шкарпетки, рукавиці, стельки з підігрівом, сухі душі, сушки для взуття, гарячі чаї, засіб для швидкого виготовлення гелевих окопних свічок.
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/zobrazhennya_viber_2023-12-05_17-02-02-522.jpg)
Дякуємо всім, хто допомагає нашій Україні та Силам оборони, за вашу працю, сміливість та здатність вчасно прийти на допомогу!
Бажаємо усім вам невичерпної енергії, впевненості, наснаги у нелегкій, але дуже потрібній роботі!
Тримаймо стрій! Разом до Перемоги!
Вільна профспілка працівників
of Khmelnytskyi National University