Там, де немає крил дрона, втрачаються крила людських мрій і надій!!!

Під таким девізом Вільна профспілка працівників Хмельницького національного університету, Громадська організація «Подільський центр громадських ініціатив» та Хмельницький національний університет оголосили збір благодійних пожертв на дрони для ЗСУ та інші засоби.

5 грудня 2023 року, в Міжнародний день волонтера та напередодні Дня Збройних Сил України і Дня Святого Миколая, нам вдалося реалізувати частину нашого проєкту. На зібрані благодійні пожертви ми придбали та передали підрозділу ССО два дрона FPV Mosqito 9 та дві батареї до них. Вартість проєкту – 34 тисячі 800 грн.

Крім того, за сприяння Вільної профспілки працівників Хмельницького національного університету, Первинної профспілкової організації студентів та кафедри машин і апаратів, електротехнічних та енергетичних систем було зібрано та передано нашим захисникам шапки, шкарпетки, рукавиці, стельки з підігрівом, сухі душі, сушки для взуття, гарячі чаї, засіб для швидкого виготовлення гелевих окопних свічок.

Дякуємо всім, хто допомагає нашій Україні та Силам оборони, за вашу працю, сміливість та здатність вчасно прийти на допомогу!

Бажаємо усім вам невичерпної енергії, впевненості, наснаги у нелегкій, але дуже потрібній роботі!

Тримаймо стрій! Разом до Перемоги!

Вільна профспілка працівників

Хмельницького національного університету