Випускники, студенти та викладачі ХНУ сприяють розвитку міжнародних зв’язків Хмельниччини

Викладачі, студенти та випускники Хмельницького національного університету брали активну участь у заходах, пов’язаних з візитом делегації зі штату Юта (США). Старший викладач кафедри германської філології та перекладознавства Денис Едуардович Дмитрошкін разом зі студентами 4-го курсу – Вікторією Редько, Вікторією Качинською та Дмитром Міцюком — забезпечували переклад під час візиту американської делегації.   Зокрема Денис Едуардович Дмитрошкін разом зі студенткою Вікторією Редько працювали перекладачами у прямому ефірі телеканалу tv7+, де перекладали інтерв’ю у представників “August Mission”, сенатора штату Юта та голови обласної адміністрації. Студент Дмитро Міцюк здійснював переклад у шпиталі для ветеранів, забезпечуючи спілкування між персоналом лікарні, військовими, що проходять тут лікування, і гостями з Юти, допомагав провести візит до палат, відділень реабілітації та хірургії. Одногрупниця Дмитра, Качинська Вікторія, відвідала разом із делегацією гуманітарний центр в місті Старокостянтинів, де американські благодійники передали допомогу та поспілкувалися з людьми, які були змушені покинути свій дім через російську агресію. Окрім студентів 4-го курсу, до презентації Хмельницької області іноземним гостям була долучена студентка 3-го курсу Успенська Ольга, яка озвучила відеоролик про Хмельниччину англійською мовою.

Хмельницький національний університет також пишається своїми  випускниками, які були безпосередньо долучені до організації візиту поважних гостей з США. Так, Михайло Калінійчук вправно і на високому професійному рівні здійснював переклад офіційної зустрічі голови державної обласної ради Віолети Олександрівни Лабазюк із делегацією з Юти. Вадим Басистий, котрий є одним з перших випускників кафедри германської філології та перекладознавства, здійснював координацію та логістику делегації, забезпечував переклад і організацію зустрічей.

Таким чином, Хмельницький національний університет посприяв налагодженню міжнародних зв’язків Хмельниччини та ще раз довів, що він є провідним ЗВО, який забезпечує кадровий потенціал Хмельницької області та завжди готовий сприяти розвитку рідного краю.

Посилання на сюжет про подію.

Інформація відділу міжнародних зв’язків