До Всеукраїнського дня бібліотек та в межах постійно діючої акції “Подаруй бібліотеці сучасну українську книгу” наукова бібліотека Хмельницького національного університету отримала в дар видання із дарчим підписом автора.
Висловлюємо щиру вдячність доктору історичних наук, професору кафедри міжнародної комунікації та політології Хмельницького національного університету ЮРІЮ ЗЕМСЬКОМУ – автору подарованих видань.
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/1-2-11-1024x685.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/2-1-6-1024x442.png)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/3-1-8-1024x444.png)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/4-35-1024x441.png)
Scientific Library
of Khmelnytskyi National University