Успішний виступ наших спортсменів на чемпіонаті України з важкої атлетики серед студентів

З 3 по 6 липня 2018 року в місті-перлині Хмельницької області – Кам’янці-Подільському стартував студентський чемпіонат України з важкої атлетики. Змагання проходили в стінах сучасного спортивного комплексу «Епіцентр». Спортивну честь Хмельницького національного університету відстоювали 6 студентів-спортсменів.

У перший день змагань розігрувались комплекти нагород серед жінок. Традиційно успішно виступила студентка 5 курсу спеціальності СОФКм-17-1 Ангеліна Ломачинська, яка з великим відривом від суперниць впевнено здобула перемогу в категорії до 53 кг з сумою 168 кг., виконавши вправу ривок 78 кг та поштовх – 90кг.).

Прекрасний виступ в свій актив записала зовсім молода і менш досвідчена спортсменка 2 курсу, спеціальності ФКС-16-1 Ямкова Тетяна, піднявши способом «ривок» штангу вагою – 53 кг та способом «поштовх» – 65 кг і посівши залікове 5 місце.

У другий день змагань боротьбу за медалі розпочали чоловіки. Самовіддана боротьба наших студентів принесла свої плоди. Так, першим вступив в боротьбу у ваговій категорія до 69 кг. (з власною вагою 62,8 кг, не встигнувши зігнати 800 грам) Заболотний Ярослав, бакалавр групи ЗЛ-14. Але це не завадило йому здобути бронзу піднявши штангу у ривку 120 кг. та у поштовху 145 кг. У підсумку загальну сума склала 265 кг.

У ваговій категорії до 85 кг. змагався студент 2 курсу спеціальності ФКС-16 Бистрицький Микола, який посів 6 місце із сумою двоборства 258 кг. У третій день змагань виступило ще 2 наших студента-спортсмена.

Так, прогнозований успішний виступ показав студент 1 курсу, групи СОФК-17 Божук Андрій. У ваговій категорії до 94 кг. Андрій вирвав штангу вагою 155 кг. та штовхнув 175 кг. зібравши загальну суму в 330 кг. що забезпечило йому срібло змагань.

Останнім змагався наш найважчий студент-важкоатлет Маслій Роман, студент групи ФКС-16. Задачу, яку поставили перед ним тренери-викладачі, Роман виконав і приніс у скарбницю 38,5 бала.

В загальному підсумку серед 19 областей представлених на змаганнях, Хмельницька область спільними зусиллями із Кам’янець-Подільським національним університетом виборола почесне ПЕРШЕ місце.

В категорії непрофільних спортивних вузів Хмельницький національний університет посів 2 місце, поступившись господарям змагань Кам’янець-Подільському національному університету, який виставив на змагання 10 студентів-спортсменів.

Колективи кафедр ТМФВС і ЗЛ, спортивний клуб університету вітають студентів-важкоатлетів ХНУ з вдалим виступом на змаганнях та бажають успішного навчання та подальших спортивних успіхів.