Урочисте нагородження переможців ІІІ Всеукраїнського етапу учнівських олімпіад у ХНУ

23 травня 2023 року в Хмельницькому національному університеті відбувся урочистий захід, присвячений нагородженню переможців ІІІ Всеукраїнського етапу учнівських олімпіад із навчальних предметів.

На честь відкриття святкового заходу звучав Гімн України. Хвилиною мовчання вшанували загиблих мирних жителів та Захисників України.

Хмельниччина багата обдарованою молоддю нашого краю. Адже, це майбутнє нашої країни, її надія та гордість. Успіхи в олімпіадах, конкурсах народжують почуття гордості не тільки в переможців цих змагань, а й у їхніх вчителів і батьків. Дипломами І–ІІ ступенів були нагороджені учні, які показали високий рівень знань, та стали переможцями й призерами Всеукраїнських предметних олімпіад. У свою чергу, Хмельницький національний університет надав базу проведення цього заходу.

До нашого університету завітали шановані гості – обласна військова адміністрація, обласна рада, департамент освіти та науки обласної військової адміністрації, ректори закладів вищої освіти на базі яких відбулися обласні предметні олімпіади. Також були присутні керівники структурних підрозділів з питань освіти територіальних громад, координатори всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. Анатолія Назаренка й закладів освіти обласного підпорядкування.

Учасники урочистостей мали можливість відвідати виставку біля актового залу, а також НВЦ «Історія та сучасність техніки», де ознайомилися з науковими та творчими розробками викладачів і співробітників нашого університету.

Висловив особливу подяку та виконав почесну місію вручення дипломів обдарованій молоді, ректор Хмельницького національного університету – Сергій Анатолійович Матюх. Зазначив, що не дивлячись на складу ситуацію, ракети, дрони, на те, що олімпіади проходили укриттях, досягнуто високі результати. А це все, ми змогли зробити тільки завдяки Збройним Силам України.

З привітанням до переможців також звернулися Володимир Васильович Юр’єв  заступник голови Хмельницької обласної військової адміністрації; Світлана Степанівна  Плотнікова  начальник відділу з питань місцевого самоврядування та комунікацій виконавчого апарату Хмельницької обласної ради; Дар’я Іванівна  Басюк  – директор Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної військової адміністрації; Віктор Іванович Очеретянко – ректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Анатолія Назаренка; Ірина Броніславівна  Ковтун  – перший проректор Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова; Юрій Васильович Телячий – президент, виконуючий обов’язки ректора Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту та  Олександр Сергійович  Поліщук  – проректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Дар’я Іванівна Басюк урочисто вручила подяки ректорам вузів Хмельниччини від Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, які доклали максимум зусиль, спільно з фахівцями кафедр, до організації та проведення олімпіад: Матюху Сергію Анатолійовичу; Очеретянку Віктору Івановичу; Шоробурі Інні Михайлівні; Омельчуку Олегу Миколайовичу; Телячому Юрію Васильовичу.

Дослів вітання приєдналася й учні – Дарина Карпенко – учениця 11 класуХмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького, переможець ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики у 2021 та 2023 роках.

У цей надзвичайно складний для України період ми щиро дякуємо українським освітянам і здобувачам освіти за патріотизм, чесну працю, сумлінне виконання своїх обов’язків, самовіддане служіння освіті й опір, який ви чините російським окупантам. Ви – Герої освітнього та наукового фронту! Країна пишається вами!

Тримаймося!

Ми – сильні!

Ми – Україна!

Разом до ПЕРЕМОГИ!

Department of Public Relations