19 лютого у Хмельницькому національному університеті відбувся семінар-навчання з охорони праці, який провела головний державний інспектор відділу АПК та СКС Управління Держпраці у Хмельницькій області Тимуш Олена Володимирівна.
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/screenshot_10.png)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/image-3391-1024x670.png)
Інформаційний захід був спрямований на ознайомлення із основними засадами профілактики та попередження виробничого травматизму. Олена Володимирівна наголосила на важливості регулярного проведення інструктажів та навчання з питань охорони праці, а також надання першої медичної допомоги потерпілим від нещасних випадків.
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/screenshot_20-1024x355.png)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/image-3390-1024x723.png)
Крім того, було проведено обстеження приміщення, документації та матеріально-технічної бази нашого університету щодо відповідності вимогам законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці.
Public Relations Department