14 вересня в університетській книгозбірні відбувся психологічний тренінг для студентів І курсу факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту (групи ПП-23-1, ПП-23-3).
Тема тренінгу: «Формування позитивного клімату в студентському колективі».
Під час тренінгу першокурсники отримали навички стресостійкості, ефективного спілкування, кращого пізнання себе та своїх однокурсників, а також поради, як уникати конфліктів та правильно виходити з них, адаптуватися до умов навчання у ЗВО, розвивати лідерські якості.
На допомогу тренінгу в читальному залі (8 поверх) розгорнуто книжкову виставку «Вам, першокурсники!» на якій представлена навчальна, довідкова, науково-популярна література та фахові періодичні видання з психології та саморозвитку, за допомогою якої студенти більше дізнаються про внутрішній світ, почуття, мислення, світогляд, побудову якісних взаємин і конструктивного спілкування тощо.
Провела тренінг – доцент кафедри психології та педагогіки Наталя Берегова.
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/1-58-1024x576.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/2-50-1024x576.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/3-49-1024x576.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/4-40-1024x576.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/5-29-1024x576.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/6-28-1024x576.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/7-20.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/8-21.jpg)
Scientific Library
of Khmelnytskyi National University