Перемога молодих науковців на Всеукраїнському хакатоні «Farmak Science Start 3.0»

На початку грудня відбувся Всеукраїнський онлайн-хакатон «Farmak Science Start 3.0», в якому брала участь здобувач вищої освіти групи ХТІм-22-1 за спеціальністю 161 «Хімічні технології та інженерія» Тетяна Іщук. На хакатоні було подано понад 200 заявок учасників, але лише 32 фіналіста отримали можливість презентувати свої ідеї у командах. Це були захоплюючі 740 хвилин онлайн-спілкування та безліч самостійної роботи, практичні кейси, можливості показати знання та креатив.

Тетяна Іщук та її команда, під назвою «StarPharm», працювали над важливим науковим кейсом – створення лікарського засобу з кровоспинним ефектом. Разом вони вивчали ризики втрати крові, механізми згортання крові, аналоги існуючих кровоспинних препаратів, вибір мішені для доставки діючої речовини в організм, обґрунтування вибору активної фармацевтичної речовини та лікарської форми.

Почесне журі відмітило «StarPharm» за їхній внесок та наукову новизну. Команда презентувала ідею кровоспинного гелю для зовнішнього застосування на основі Зеїну та здобула почесне 3-тє місце на Всеукраїнському рівні.

Пишаємося досягненнями молодих дослідників та бажаємо нових перемог у наукових та інноваційних здобутках! Дякуємо @farmak.hr та @ugen.team за організацію заходу, розвиток і підтримку креативний ідей.

Кафедра хімії та хімічної інженерії,
Наукове товариство студентів і молодих вчених