Кубок ректора Хмельницького національного університету з волейболу

26–27.03 та 04.04.2024 року кафедрою теорії і методики фізичного виховання і спорту був проведений Кубок ректора Хмельницького національного університету з волейболу серед жіночих команд, присвячений захисникам і захисницям, які загинули на сході України проти російської агресії.

Змагання відкрив ректор університету Сергій Анатолійович Матюх. У своїй промові ректор подякував воїнам усіх силових структур, завдячуючи яким була можливість провести такі змагання. Хвилиною мовчання усі присутні в залі вшанували воїнів, які загинули на сході України.

У Кубку ректора університету з волейболу брали участь збірні команди факультетів університету. Команди були розподіленні на дві групи. В групу «А», згідно жеребкування, попали команди гуманітарно-педагогічного факультету (ГПФ), факультету міжнародних відносин і права (ФМВіП) та факультету управління адміністрування та туризму (ФУАТ).

У групу «Б» попали команди факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту (ФЗПФКС), факультету економіки і управління (ФЕУ) та факультету технологій і дизайну (ФТіД).

26 березня розпочались змагання в групі «А», аутсайдери тогорічних змагань команда ФМВіП на волейбольному майданчику зустрілась з сильною командою ФУАТ (переможцем турніру 2023 року), тільки за підсумками третього сету перемогу отримали дівчата команди ФМВіП і вперше потрапили до фіналу змагань, друге місце у групі виборола команда ФУАТ, третє – команда ГПФ.

27 березня розпочались змагання у групі «Б», у цій групі фаворитами була команда ФЗПФКС, яка зайняла перше місце та виграла всі сети, друге місце посіла команда ФТіД та третє – команда ФЕУ.

4 квітня з 15.30 продовжились змагання за третє місце, зустрілись команди ФУАТ і ФТіД. У зв’язку з неповним складом команди ФУАТ суддя змагань оголосив їм технічну поразку, тож третє місце виборола команда ФТіД, а в фіналі зустрілись команди ФЗПФКС та ФМВіП. Матч вийшов видовищним і напруженим, таким як і має бути фінал. Доля трофею вирішувалася на тай-брейку в третьому сеті, тільки завдяки гарній колективній грі, і особливо грі капітана команди Анастасії Мартьянової (група МЕВ 21-1), факультет міжнародних відносин і права став володарем Кубку ректора університету з волейболу в 2024 році.

Згідно з положенням про Кубок ректора університету з волейболу, якщо команда протягом трьох років поспіль стає переможцем змагань, то Кубок передається їй на постійне зберігання.

Переможці та срібні призери Кубку ректора університету з волейболу – команди ФМВіП і ФЗПФКС
Володарки Кубку ректора університету з волейболу 2024 року – команда факультету міжнародних відносин і права

8. Михайлова Дар’я – МВ 23-1.
  9. Хіміч Віта Леонідівна – доцент кафедри ТМФВС, тренер-представник команди.
Срібні призери Кубку ректора університету з волейболу – команда факультету здоров’я, психології, фізичної культури і спорту
Бронзові призери Кубку ректора університету з волейболу – команда факультету технологій і дизайну