Магістр. 015 Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості (швейні вироби)

Відомості про самооцінювання освітньої програми

Освітньо-професійна програма. 2021 рiк

Навчальний план. 2021 рiк

Рецензія на ОПП від директора науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області

Рецензія на ОПП від директора ДНЗ “Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг” та методиста ДНЗ “Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг”

Рецензія на ОПП від завідувача кафедри технологій і дизайну Української інженерно-педагогічної академії, д.ф-м.н.

Рецензія на ОПП від завідувача кафедри технологій виробництва і професійної освіти ДЗ “Луганський національний університет імені Тараса Шевченка”

Наказ про призначення експертної групи

Програма роботи експертної групи

Відкрита зустріч з експертами: ID 40668 Хмельницький національний університет, ОП “Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості) (швейні вироби)”