“НЕ ДАЙ НАМ БОГ ЗАБУТИ…”

5 травня 2016 року в Хмельницькому національному університеті відбулись урочистості з нагоди Дня Перемоги у Другій Світовій війні.

В приміщенні актової зали та фойє лунали пісні пори Другої Світової війни. Артисти творчих колективів Центру культури та естетичного виховання студентів зустрічали ветеранів та проводжали їх до актової зали.

Під час святкового концерту присутнім було продемонстровано фільми, відеоролики, композиції, пісні, тези на тему Другої Світової війни, від яких захоплювало дух та мурашки проходили по тілу.

Хвилиною мовчання було вшановано всіх тих, хто віддав своє життя за нашу свободу!

З вітальними словами виступили: доктор технічних наук, професор, ректор Хмельницького національного університету – Микола Єгорович Скиба та Ветеран Другої Світової війни, син полку, ректор нашого вузу протягом 1974-2001 рр., а нині Радник Ректора, професор, академік – Радомир Іванович Сілін.

Концерт підготувала та провела керівник центру культури та естетичного виховання студентів Хмельницького національного університету Ірина Василівна Кондратюк за участю творчих колективів центру, народного аматорського ансамблю танцю “Юність Поділля”, народного театру пісні “Сузір’я”, народного театру сучасного танцю “Релакс” та вокального колективу “Камертон”.

Дорогі ветерани! Ваша мужність, життєва мудрість, ставлення до ратного і громадського обов’язку – це високий приклад для наслідування. Наше завдання – бути гідними вашого безприкладного життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі!

Щиро бажаємо Вам, дорогі ветерани, міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих років життя, тепла людських стосунків та родинного затишку. Твердо віримо, що цьогорічний День перемоги слугуватиме гуртуванню та єднанню української нації, додасть нам наснаги у подальшій розбудові демократичної та заможної держави!

Зі святом Вас, із Днем перемоги!

“Не дай нам Бог, забути про ту страшну війну…
Про мільйони загиблих: полеглих у боях,
закатованих до смерті важкою працею, голодом,
медичними дослідами та спалених живцем людях…
Про стерті з лиця Землі міста і села…”

За інформацією відділу зв’язків з громадськістю ХНУ