Науково-методичний семінар з розроблення освітніх програм в контексті стандартів вищої освіти

З метою підготовки до акредитації освітніх програм у 2018 році та необхідністю приведення їх у відповідність до вимог Законів України «Про освіту» та «Про вищу освіту» (зі змінами та доповненнями), проектів стандартів вищої освіти спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців на факультетах університету та на виконання рішень науково-методичної ради університету, в Хмельницькому національному університеті розпочато роботу науково-методичного семінару з розроблення освітніх програм в контексті стандартів вищої освіти, учасниками якого є заступники деканів з навчально-методичної роботи, завідувачі випускових кафедр, гаранти і члени проектних груп з розроблення освітніх програм.

Зважаючи на велику кількість учасників семінару, графік занять був розроблений для кожного факультету окремо. Впродовж лютого-квітня місяців слухачі будуть відвідувати лекції, практичні заняття та працювати самостійно проектними групами з розроблення освітніх програм нового покоління.

Перше заняття було проведено 13 лютого для факультету економіки і управління та факультету технологій та дизайну. Відкрив проведення семінарів проректор з науково-педагогічної роботи Матюх Сергій Анатолійович, який наголосив на важливості та актуальності тематики семінарів, оскільки найближчим часом нам необхідно буде готуватись до акредитації освітніх програм.

Першу лекцію «Нормативна база для складання стандартів вищої освіти» провела завідувач відділу забезпечення якості вищої освіти докт. пед. наук, проф. Красильникова Ганна Володимирівна. Після лекції завідувачем навчально-методичного відділу канд. екон. наук, доц. Любохинець Ларисою Сергіївною, методистом вищої категорії навчально-методичного відділу, канд. техн. наук, доц. Бегняк Вірою Іванівною проведені практичні заняття, під час яких відбулися жваві дискусії щодо складання структурно-логічної схеми спеціальності як складової освітньої програми.

Успішне завершення процесу навчання буде зараховане слухачам семінару як підвищення кваліфікації за програмою обсягом 4 кредити ЄКТС з видачею відповідного документа.

Колективи навчально-методичного відділу та відділу забезпечення якості вищої освіти бажають слухачам семінару успішної та плідної роботи із забезпечення освітнього процесу і підвищення якості підготовки фахівців в нашому університеті!

Навчально-методичний відділ та
відділ забезпечення якості вищої освіти