XII Міжнародний науково-методологічний Інтернет-семінар

Хмельницький національний університет
Центр порівняльної професійної педагогіки

XII Міжнародний науково-методологічний Інтернет-семінар

«РОЗВИТОК ПОРІВНЯЛЬНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ПЕДАГОГІКИ У КОНТЕКСТІ ГЛОБАЛІЗАЦІЙНИХ ТА ІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ»

18 травня 2023 року

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у XІI Міжнародному науково-методологічному Інтернет-семінарі «Розвиток порівняльної професійної педагогіки у контексті глобалізаційних та інтеграційних процесів», що відбудеться 18 травня 2023 р. на базі Центру порівняльної професійної педагогіки Хмельницького національного університету.

Мета науково-методологічного семінару – розвиток порівняльної професійної педагогіки як наукової галузі та навчальної дисципліни в Україні.

Тематичні напрями роботи семінару:

1. Порівняльна професійна педагогіка та кроскультурні діалоги.
  2. Освіта для миру в міжнародному векторі становлення громадянського суспільства.
  3. Глобалізаційні виміри розвитку професійної освіти, педагогічної освіти та освіти дорослих.
  4. Інтернаціоналізація вищої освіти і лідерство.
  5. Неперервний професійний розвиток фахівців упродовж життя: порівняльно-педагогічний аналіз.
  6. Інноваційні практики забезпечення якості професійної підготовки педагогічного персоналу в зарубіжних країнах.
  7. Сучасні тренди у навчанні іноземних мов і культур в умовах онлайн-освіти.

Робочі мови семінару – українська, англійська, німецька, польська

Форма участі

Дистанційна участь: учасник отримує електронний варіант програми семінару, збірника тез та електронний сертифікат учасника семінару. Участь у семінарі є безкоштовною.

Умови участі у семінарі:

• заявка на участь у науково-методологічному семінарі (бланк додається);
  • тези доповіді;

Вказані матеріали приймаються на електронну скриньку e-mail: elenadorofeyeva72@gmail.comз приміткою «Семінар 18.05.2023».

Термін подання заявок та тез доповідей: до 14  травня 2023 року

Вимоги до тез.

Тези приймаються до друку українською або англійською мовами. Електронний варіант тексту тез обсягом 1–2 повних сторінок формату А4, заповнення останньої сторінки не менше 75%, набраних у редакторі Microsoft Word у вигляді комп’ютерного файлу з розширенням *.docx, *.rtf. Поля: ліве, праве, верхнє, нижнє – по 2 см. Шрифт тексту – Times New Roman, кегль – 12, абзацний відступ – 1, міжрядковий інтервал – 1.

Прохання: не виставляти примусові переноси, не архівувати, не накладати заборону на редагування. У верхньому правому куті зазначити прізвище та ім’я автора(ів), нижче –організацію, нижче – місто, країну. Назву тез друкувати великими літерами з вирівнюванням по центру напівжирним написом. Після назви надрукувати ключові слова (до п’яти слів) мовою оригіналу статті. Посилання на літературу подавати безпосередньо в тексті у квадратних дужках, зазначаючи порядковий номер джерела, під яким воно внесено до списку літератури, та через кому конкретну сторінку. Бібліографічний список складається в алфавітному порядку і подається після тексту тез під заголовком: «ЛІТЕРАТУРА». Назва файлу тез доповідей повинна мати такий вигляд: Zosymenko_tezy.

За бажання матеріали доповідей можуть бути опубліковані у вигляді статті у міжнародному науковому журналі «Порівняльна професійна педагогіка», що включений до переліку фахових видань України у галузі «Педагогічні науки» (категорія Б) та входить до  міжнародних наукометричних баз.

Статті до журналу необхідно надсилати на електронну скриньку: comprofped@gmail.com. За додатковою інформацією щодо публікації статей звертатися за телефоном: 067-288-36-73 (Садовець Олеся Володимирівна – відповідальний секретар).

Довідкова інформація для учасників семінару:
  1. Оргкомітет залишає за собою право редагування тез.
  2. Оргкомітет залишає за собою право відхилити тези, якщо вони не відповідають вимогам або тематиці семінару.

За детальною інформацією звертайтеся до оргкомітету науково-методологічного Інтернет-семінару:

Дорофєєва Олена Миколаївна – 067 791 95 74