Курс: Побудова стійких організацій: управління, комплаєнс та управління ризиками.

Студенти ХНУ мають можливість долучитись до курсу в рамках участі ХНУ в консорціумі CUMAI.

Викладач: Д-р. Марк Сіґель. Президент, генеральний директор компанії M Siegel Associates LLC і директор проєктів глобальної безпеки та стійкості, програми випускників з внутрішньої безпеки в Університеті штату Сан-Дієго (SDSU). Лектор у Каліфорнійському державному університеті Сан-Маркос (CSUSM).

Дедлайн реєстрації: 5 вересня.

Початок курсу: 9 вересня.

• Тривалість: вересень-грудень; лютий-травень. Двічі на тиждень по 1.5 години.

Формат: онлайн в ZOOM.

Мова курсу: англійська.

• Мета курсу:

Глибоке занурення в основні принципи управління, комплаєнс та управління ризиками для різних типів організацій: державних, приватних та некомерційних.

Вивчення ефективних стратегії ідентифікації, оцінки та моніторингу ризиків. Отримання інструментів для створення комплексної системи управління ризиками, інтегрованої в усі аспекти діяльності організації.

• Програма включатиме:

1-2 тиждень: Вступ до управління, комплаєнсу та управління ризиками.

3-4 тиждень: Процес управління ризиками.

5-7 тиждень: Розгляд кейсів та практичне застосування набутих знань.

• У курсі передбачені:

Лекції, дискусійні форуми, аналіз кейсів та екзамени.

Практичні завдання та проєкти, що допоможуть застосувати знання в реальних умовах.

Для запису на курс необхідно заповнити анкету (https://forms.gle/jTvKmNa1brnkzmsk9).

дні

годин