До уваги науковців! Вебінари від компанії Clarivate у лютому. Підтримка чесності досліджень за допомогою надійних інструментів та даних

Вебінари безкоштовні, українською, проводяться на платформі ZOOM. Необхідна попередня реєстрація. Передбачено сертифікат учасника за умови присутності більше 90 % основного часу вебінару.

 

Research Smarter

29 ЛЮТОГО

Тема: Підтримка чесності досліджень за допомогою надійних інструментів та даних

Тези: сьогодні ми спостерігаємо зростання не лише кількості журналів, що видаються, а й сумнівних видавничих практик. Крім того, зростає різноманітність загроз доброчесності досліджень включаючи paper mills, маніпуляції із зображеннями та потенціал для зловживань штучним інтелектом. Підтримка цілісності досліджень – це спільна робота науково-дослідних установ, науковців, грантодваців, видавців та постачальників баз даних. Кожен повинен вжити заходів для забезпечення валідності, точності та загальної достовірності наукових результатів. Приєднуйтесь до цієї сесії, щоб дізнатися, які кроки в Web of Science зробила Clarivate для підвищення чесності досліджень в рамках наших постійних зусиль щодо активного внеску в підтримку суспільної довіри до наукових та наукових досліджень.

 

Вебінар у двох повторах – обирайте зручний час

Реєстрація

10:15–11:15

https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_93p571xARxq_VUZgkfiihA

16:15–17:15

https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_0YGE0BDjRyqmcTDHYnEgSA

 • 00

  дні

 • 00

  годин

 • 00

  хвилин

 • 00

  секудн