7 липня 2023 року у Хмельницькому національному університеті відбулися урочистості з нагоди випуску бакалаврів.
Цього року 1270 випускників із 8 факультетів отримали професійну путівку в трудове життя.
Традиційно захід розпочинався виконанням Державного Гімну України та вшануванням хвилиною мовчання полеглих захисників нашої Батьківщини, серед яких, на жаль, є і випускники університету.
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/5-26-1024x775.jpg)
Із теплими привітаннями та напутніми словами до випускників звернувся ректор ХНУ Сергій Матюх.
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/2-46-542x1024.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/15-7-1024x595.jpg)
Знання, отримані в Хмельницькому національному університеті, завжди можна перетворити на успіх, який, у свою чергу, принесе матеріальну винагороду. У сучасному світі символом грошей є банківський рахунок, а матеріальним втіленням – банківська картка. Ректор вручив символічну банківську картку випускниці Даші Коляді.
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/7-18-805x1024.jpg)
Щоб привітати випускників, на церемонію вручення дипломів бакалавра завітали поважні гості: заступник начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Володимир Юр’єв; перший заступник голови Хмельницької обласної ради Володимир Гончарук; заступник міського голови Василь Новачок; директор Департаменту освіти та науки Хмельницької ОВА Дарія Басюк.
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/foto-2.webp)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/foto-1.webp)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/foto-3.webp)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/foto.webp)
Зі щирими словами вітань від імені деканів факультетів виступила декан гуманітарно-педагогічного факультету Людмила Станіславова, побажавши випускникам здійснення усіх подальших планів.
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/16-3-1024x728.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/17-4-1024x683.jpg)
Кращих випускників ректор університету Сергій Матюх нагородив грамотами.
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/18-4-1024x765.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/19-3-1024x858.jpg)
Студентське життя – це не тільки навчання, а й розвиток особистості і один з найкращих періодів життя. Свої пісенні, танцювальні та спортивні досягнення продемонстрували присутнім учасники творчих колективів Центру культури та естетичного виховання студентів та кращі спортсмени нашого університету.
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/3-46-1024x445.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/6-25-1024x772.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/14-7-1024x539.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/11-9-1024x499.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/12-15-1024x965.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/20-3-1024x520.jpg)
Дипломи молодим фахівцям вручали декани факультетів та завідувачі кафедр.
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/21-2-1024x764.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/22-1-1024x793.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/23-1-1024x981.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/24-970x1024.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/25-2-1024x683.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/26-1024x683.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/27-1-1024x789.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/28-1024x538.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/29-1024x579.jpg)
Вітаємо випускників та бажаємо їм здоров’я, професійних звершень та здійснення усіх мрій. Нехай знання, здобуті в університеті, стануть запорукою успіху! А також радо запрошуємо продовжити навчання за програмами підготовки магістрів!
Пам’ятайте, що ви — це майбутнє України. Адже саме ви будете розвивати, відбудовувати та розбудовувати державу після нашої перемоги.
Department of Public Relations