Відкритий обласний турнір з волейболу серед жіночих команд присвячений Героям «Небесної сотні»

20-21 жовтня 2018 року кафедра теорії і методики фізичного виховання і спорту Хмельницького національного університету організувала і провела п’ятий відкритий обласний турнір з волейболу серед жіночих команд присвячений Героям «Небесної сотні».

В турнірі приймали участь: збірна команда «Волейбольний клуб Житомир» ( яка буде приймати участь в чемпіонаті України серед команд 1 ліги), збірна команда «Іскра» (м. Деражня, дівчата в трьох вікових групах стали абсолютними чемпіонами України з пляжного волейболу), команда 1 ліги України «Новатор» (м. Хмельницький) та команда господарів турніру, команда Хмельницького національного університету (команда – бронзовий призер Універсіади Хмельницької області 2017 року серед ВНЗ 3-4 р.а.).

На урочистому відкриті змагань спортсмени та уболівальники хвилиною мовчання вшанували пам’ять про Героїв «Небесної сотні» та всіх військових української армії, які загинули на сході України.

Відкрив турнір зав. кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту Хмельницького національного університету Олександр Олександрович Солтик. За підсумками змагань переможцями турніру стала збірна команда «Іскра» (м. Деражня), друге місце посіла команда «Новатор» (м. Хмельницький) і третє місце посіла збірна команда Хмельницького національного університету.

Традиційно спонсором змагань став засновник спортивно-оздоровчого комплексу «СВ КЛУБ» Вікарчук Віктор Євгенович. Завдяки його фінансовій допомозі кубками були нагородженні команди, кращий нападник турніру; кращий зв’язуючий та кращий ліберо.

Переможці та призери турніру.

Переможці турніру збірна команда «Іскра» (м. Деражня)

Срібні призери турніру збірна команда «Новатор» м. Хмельницький

Команда Хмельницького національного університету на відкритті змагань.

Капітан команди ХНУ Дідора Ілона та нападник команди Коломієць Марина.

Бронзові призери турніру збірна команда Хмельницького національного університету

Чижун Ольга (ХТІ 17-1)

Дідора Ілона, Білоус Аліна, Коломієць Марина після нагородження.

Команда «Волейбольний клуб Житомир» (м. Житомир) посіла 4 місце на змаганнях.

Для всіх учасників турніру це був перший старт в новому 2017-2018 навчальному році. Тож побажаємо усім учасникам турніру успішних стартів та перемог.