Кафедрою економіки, менеджменту та адміністрування Хмельницького національного університету 13 травня 2020 року було проведено Zoom-конференцію на тему: «Участь стейкхолдерів у процедурах забезпечення якості підготовки студентів за освітньо-професійною програмою «Менеджмент та бізнес-адміністрування», освітнього рівня «бакалавр»» спрямованої на удосконалення та покращення якості підготовки майбутніх фахівців.
Ініціатором конференції виступила завідувач кафедри ЕМА, проф. Тюріна Н.М., модератор – відповідальна за зв’язок з випускниками кафедри – Грабовська Ірина Василівна.
У конференції приймали участь зовнішні стейкхолдери – випускники кафедри минулих років, які представляли різні напрями бізнесу: промисловість – Мінцов А.М. (директор ТОВ «СуперТрейд» і ТОВ «Паперова компанія», випуск 2000 р., спеціальність «Менеджмент організацій»), Кубасов А.М. (провідний інженер відділу продажів, керівник відділу маркетингу та зовнішніх зв’язків ДП «Новатор» (до 1.05.2020); голова державної кваліфікаційної комісії спец. «Комерційна діяльність і реклама» в Київському національному торговельно-економічному університеті, випуск 2003 р., спеціальність «Менеджмент організацій»); фінансовий сектор – Костін Д.Є. (керівник хмельницького відділення АТ «АЛЬФА-БАНК», випуск 2002 р., спеціальність «Менеджмент організацій»); торгівля – Чувашов А.В. (директор магазину побутової техніки «Фокстрот» в ТРЦ «Оазис», ТОВ «Сав-Дістрибьюшн», випуск 2014 р., спеціальність «Менеджмент організацій і адміністрування»); громадські організації – Гаврилюк А.В. (голова правління громадської організації «Центр досліджень та консультацій», к.е.н., випуск 2000 р., спеціальність «Менеджмент організацій») і одночасно також є вже роботодавцями, які зацікавлені в компетентних фахівцях. Внутрішні стейкхолдери – студенти третього та четвертого курсів ОПП «Менеджмент та бізнес-адміністрування» та викладацький склад кафедри.
Випускники цікаво розповідали про досвід своєї діяльності після закінчення Хмельницького національного університету, ділились досвідом зі студентами, акцентували увагу на доцільності збільшення їх практичної підготовки, на посилення вивчення сучасних інформаційних технологій та методів математичного моделювання в бізнесі, обіцяли сприяти організації місць для проходження практики студентів на своїх підприємствах. Зауваження та побажання стейкхолдерів будуть враховані в процесі удосконалення освітньо-професійної програми «Менеджмент та бізнес-адміністрування». В цілому он-лайн зустріч пройшла в теплій атмосфері, була корисною для усіх сторін.
13.05.2020