Участь представників Хмельницького національного університету в Українському форумі якості освіти (UQAF-2024)

25-26 вересня 2024 року представники Хмельницького національного університету взяли участь в Українському форумі якості освіти (UQAF-2024), який було організовано Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти та проведено на території Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ).

Проректор з науково-педагогічної роботи, експерт Національного агентства Віктор Лопатовський, керівник відділу ліцензування, акредитації, моніторингу освітнього процесу та видачі документів про вищу освіту, член ГЕР 01 Ігор Андрощук, доцент кафедри маркетингу, член ГЕР 07.2 Віталій Нянько, професор кафедри міжнародних економічних відносин, експерт Національного агентства Ілона Думанська, доцент кафедри міжнародної комунікації та політології, експерт Національного агентства Ярослав Ювсечко взяли участь у пленарній сесії «Майбутнє освіти в Україні» за участі Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, Міністра освіти і науки України Оксена Лісового, Міністра Кабінету Міністрів України Олега Немчінова, Голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Андрія Бутенка та ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України Вадима Ткачука.

За два дні Форуму відбулося 15 насичених заходів, доповнених жвавими обговореннями в перервах, включно з сімома продуктивними панельними дискусіями та десятьма презентаціями кращих освітніх практик закладів вищої освіти України.

Приємно відзначити, що однією з кращих освітніх практик серед учасників форуму ділилася професор кафедри міжнародних економічних відносин Ілона Думанська. Вона презентувала досвід Хмельницького національного університету під час панельної дискусії «Інтернаціоналізація у вищій освіті: можливості та виклики для системи забезпечення якості освіти».

Захід став унікальною масштабною платформою для дискусій, де освітяни, науковці, народні депутати, представники Міністерства освіти і науки, Міністерства внутрішніх справ України, роботодавці та студенти обмінювалися думками й пропозиціями щодо розвитку системи забезпечення якості вищої освіти в Україні.

Щиро дякуємо Національному агентству із забезпечення якості вищої освіти та Національному університету біоресурсів і природокористування України за організацію та проведення такого заходу, спікерам – за цікаві та конструктивні дебати, учасникам – за приємне спілкування. Сподіваємося на продовження такої практики, яка сприятиме обміном досвіду між представниками різних закладів вищої освіти України, державних установ та представників бізнесу.