12 грудня 2019 року у м. Бидгощ (Польша) відбулася 18-та наукова міжнародна конференція «Diagnostyka maszyn i pojazdów» – «DIAGNOSTYKA 2019».
Пленарне засідання
Це продовження серії міжнародних конференцій «Діагностика», організованих Факультетом машинобудування UTP. Конференція була присвячена проблемам застосування діагностичної теорії у виробничій практиці. Технічна діагностика дозволяє визначити сучасний технічний стан механічних об’єктів, що в промисловій практиці означає отримання значної матеріальної та фінансової економії. Зрештою, це також дозволяє розробляти нові машинні стратегії, проводити високоефективні технології ремонту та раціональне управління запасними частинами.
Презентація доповідей на пленарному засіданні
Основними темами конференції були: прогрес у тестуванні машин, які підтримуються віртуальними методиками, системами діагностики та їх застосуваннями; презентація результатів тестів та їх застосувань; управління знаннями щодо роботи машини.
Наукові дискусії проводилися на пленарному засіданні, постер-презентації, на яких учасники багатьох наукових центрів та університетів презентували свої роботи.
У конференції взяли участь кілька десятків учасників, серед яких представники різних університетів з Польщі та закордону: Гданський технологічний університет, Університет технологій та торгівлі ім. Х. Чодковської у Варшаві, Варшавський університет наук про життя; Університет технологій та наук про життя у місті Бидгощ, Словацький сільськогосподарський університет, Словацька Республіка; Університет Нові-Сад, Сербія; S-EKA spol. S r.o., уповноважена організація з контролю викидів дорожніх транспортних засобів, Словацька Республіка; Інститут термомеханіки CAS, Чехія; Національний університет «Львівська політехніка», Україна; Хмельницький національний університет, Україна; Південно-Уральський державний університет, Росія; Університет оборони Брно, Чехія; ARRIVA Slovakia a.s., Словацька Республіка.
Від Хмельницького національного університету, за запрошенням оргкомітету, участь в роботі конференції прийняла делегація яку очолив проректор з науково-педагогічної роботи Матюх Сергій Анатолійович.
З головою організаційного комітету конференції проф. Томашем Калачінскі
Доповіді на пленарному засіданні зробили професора Хмельницького національного університету.
Зокрема, завідувач кафедрою телекомунікацій та комп’ютерно-інтегрованих технологій, д.т.н., професор Мартинюк Валерій Володимирович зробив доповіді: “Diagnostics of corrosion protection potential for electric water heaters” і “Diagnostics of solar cells”. Начальник науково-дослідної частини, д.т.н., професор, професор кафедри телекомунікацій та радіотехніки Бойко Юлій Миколайович презентував доповідь за темою “Methods for vibration reduction in enclosed electronic packages”.
Презентація доповіді професором Бойко Ю.М
Представлені у доповідях результати експериментальних та теоретичних досліджень, які отримано в рамках держбюджетних прикладних та фундаментальних робіт, госпдоговірних робіт, які очолюють науковці Хмельницького національного університету викликали жвавий науковий інтерес у присутніх.
На завершальному заході представники Хмельницького національного університету засвідчили подяку оргкомітету конференції за запрошення та виразили побажання щодо подальшої плідної, дружньої співпраці з науковцями UTP в рамках вже намічених спільних міжнародних наукових проектів.
Сертифікат учасника міжнародної конференції «DIAGNOSTYKA 2019»
Інформація НДЧ ХНУ
18.12.2019