Студенти-веслувальники серед кращих на ХІІІ літній Універсіаді України

В період з 12 по 14 червня 2017 року у м. Дніпро проходили чергові змагання за програмою ХІІІ літньої Універсіади України. Цього разу змагалися на голубих доріжках кращі студенти України, які займаються веслуванням на байдарках і каное.

Веслування на байдарках і каное у Хмельницькому національному університеті є одним із провідних видів спорту, який має гарну історію, добрі традиції і вагомі спортивні здобутки. Прославили наш університет такі видатні спортсмени як Сергій Нагорний – олімпійський чемпіон, Валерій Вешко – семиразовий чемпіон світу, Дмитро Янчук – бронзовий призер Олімпійських ігор, Олексій Слівінський – чемпіон світу. Примножили спортивну славу університету на змаганнях міжнародного рівня: Щерба Віктор, Флерчук Віктор, Солтик Олександр, Грищун Інна та інші.

Зважаючи на це, студентські універсіади постійно викликали великий інтерес і на ці змагання завжди покладаються особливі надії. Надзвичайно приємно, що на останніх змаганнях студенти університету гідно представили наш університет і повністю виправдали покладені на них сподівання.

Наш університет представляли вісім спортсменів: Алтухов Павло (ст.. гр. МН-13-1), Черкас Микола (ст. гр. ЕМс-15-2), Кривошия Назар (ст. гр. КНІТ-16-1), Хомич Вадим (випускник 2016 року), Кузьмов Максим (ст. гр. ЕМ-16-1), Козлов Богдан (ст. гр. КІ-15-20, Грицак Ілля (ст. гр. ВВ-12-1), Радченко Юрій (ст. гр. КЗ-15-1).

Найкращий результат показав Алтухов Павло. На двох дистанціях 500 м. і 1000 м. Павло здобув впевнену перемогу і два рази підіймався на найвищу сходинку п’єдесталу.

Успішним і результативним став виступ Козлова Богдана. Виступаючи у класі човнів каное-одиночок, Богдан тричі ставав призером цих престижних змагань. Двічі був другим на 500 м і 1000 м, а на спринтерській дистанції 200 м Богдан посів третє місце.

Медальним став виступ Черкаса Миколи на дистанції 1000 м в класі човнів байдарка-одиночка. У важкій боротьбі Микола виборов срібло.

Хоч і без медалей, проте вагомий доробок до залікового кошика принесли інші наші студенти.

Кривошия Назар разом з Черкасом Миколою двічі виступали у байдарці-двійці на дистанціях 200 м і 500 м, де вони здобули четверте і п’яте місця.

Окрім того, в одиночці Кривошия Назар посів 6 місце на дистанції 200 м.

Ще два наші екіпажі в байдарці-двійці і каное-двійці виступали на трьох дистанціях 200 м, 500 м, 1000 м.

Каноїсти Хомич Вадим і Гричак Ілля на дистанціях 500 м і 1000 м зупинилися за крок до п’єдесталу, посівши четверті місця. На дистанціях 200 м вони посіли 6 місце.

Байдарочники Кузьмов Максим і Радченко Юрій також принесли вагомі очки. На дистанції 1000 м посіли п’яте місце. Також два рази були десяті на дистанціях 200 м і 500 м.

Загалом 8 студентів спільними зусиллями здобули 611 очок, що дало змогу нашому університету посісти 3 місце серед 23 ВНЗ України і ІІ місце серед територіальних команд.

Обійшли наших студентів лише студенти Уманського педагогічного університету і Львівського університету фізичної культури. Проте дані університети були представлені більшою кількістю студентів.

Варто зазначити, що веслування на байдарках і каное був передостаннім видом студентських змагань універсіади, на яких беруть участь наші студенти.

Вітаємо наших вихованців з вдалою участю у змаганнях і бажаємо їм здоров’я та подальших успіхів!

На фото: Алтухов Павло після переможного фінішу

На фото: Черкас Микола – срібний призер Універсіади

На фото: майстри спорту Грицак Ілля та Хомич Вадим готуються до старту

На фото: Алтухов Павло (по центру) і Козлов Богдан (ліворуч)