Відповідно до програми поводження з побутовими відходами, яка діє у місті Хмельницькому «Розумне довкілля», проводиться інформаційна робота серед населення щодо особливостей правильного поводження з відходами. Для реалізації цієї мети у нашому місті функціонує навчальний центр поводження з відходами “Гуфі-центр” – це простір, який створено, аби навчати розумному поводженню з відходами. Він має п’ять залів:
– медійний
– сміттєвого жаху
– розумного поводження з відходами
– сміттєпереробного комплексу
– компостувальння.
У центрі більше 30 інтерактивних експонатів, які розроблено та виготовлено спеціально для “Гуфі-центру”.
Нагадаємо, що напередодні було підписано угоду про співпрацю між Хмельницьким національним університетом та офісом «Розумне довкілля».
Студенти і викладачі Хмельницького національного університету долучилися до просвітницької роботи у сфері поводження з відходами, а саме відвідали цей навчальний центр.
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/image-1292.png)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/image-1293.png)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/image-1294.png)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/image-1295.png)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/image-1296.png)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/image-1297.png)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/image-1298.png)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/image-1299.png)
Із великою цікавістю Гуфі-центр вже відвідали студенти факультету економіки та управління, технологій і дизайну, факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту. Гарні враження, корисні знання – стали результатом відвідин навчального центру.
Department of Educational Work