СТУДЕНТИ НАШОГО УНІВЕРСИТЕТУ – БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З РЕГБІ-7

18 жовтня у Львові відбувся чемпіонат України з регбі-7 серед гравців 1996/1997 років народження.

За перемогу в турнірі змагалися 7 команди, які були розбитих на дві підгрупи.

Група А: збірна команда Одеської області, ОДЮСШ (Львів), ДЮСШ «Спартак», СК «Тернопіль» (Тернопіль), УжНУ (Ужгород).

Група Б: ДЮСШ-НУДПСУ (Ірпінь), збірна команда Хмельницької області, ДЮСШ-2, «Роланд» (Івано-Франківськ).

До складу збірної команди Хмельницької області входили також студенти нашого університету: Коваль Дмитро (ст. гр. ЗЛ-14-1), Яцишин Олександр (ст. гр. ЗЛ-13-1).

У фінальній частині змагань спортсмени нашої області боролися за бронзові нагороди з командою УжНУ (Ужгород) і впевнено перемогли з рахунком 40:5. Уже зі стартових хвилин зустрічі наші спортсмени взяли важелі гри у свої руки. Перша ж атака гостей завершилася спробою по краю студента нашого університету Яцишина Олександра, Коваль Дмитро також вдало відзначився здійснивши спробу у другому таймі гри.

Уже у наступні вихідні Дмитро та Олександр спробують свої сили у грі з командою «Антарес» (Київ), але вже у складі дорослої збірної команди м. Хмельницького (РК «Хмельницький»).