Вже гарною традицією стало те, що кафедра технології машинобудування організовує практичні заняття для студентів третього та четвертого курсів усіх спеціальностей кафедри на експонатах Міжнародного промислового форуму.
Цього року до них приєднались ще й першокурсники – студенти групи ІМ-14-1, яких зацікавив і організував їхній куратор, старший викладач кафедри технології машинобудування, Баннов Г. М. Виставка стала для них своєрідним відкриттям в області їхньої майбутньої професійної діяльності.
Міжнародний промисловий форум, який відбувся 18-21 листопада 2014 р. У Міжнародному виставковому центрі (м. Київ), — найбільша промислова виставка в Україні і єдина, зареєстрована у Міжнародній Асоціації Виставкової Індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки. Організаторами виставки є: Міністерство промислової політики України; Українська національна компанія «Укрверстатоінструмент» та ТОВ «Міжнародний виставковий центр».
Міжнародний промисловий форум включає в себе спеціалізовані виставки у галузі металообробки, машинобудування та суміжних областей, а також насичену програму науково-практичних конференцій, семінарів, презентацій учасників форуму.
Учасниками виставки були провідні промислові підприємства України, близького та далекого зарубіжжя. Під час форуму презентувались новітні промислові технології, обладнання, інструмент, комплектуючі, послуги.
У рамках форуму студенти ознайомились із Міжнародними спеціалізованими виставками:
– МеталоОбробка (металообробні технології, обладнання);
– УкрМашТех (промислові технології, обладнання для машинобудування);
– УкрПластТех (обладнання та технології для виробництва та переробки пластмас);
– УкрВторТех (комісійна техніка, обладнання);
– УкрЗварювання (технології, обладнання та матеріали);
– Гідравліка. Пневматика;
– Підшипники (підшипники котіння та ковзання, вільні деталі: шарики та ролики, втулки стягувальні, технології, обладнання та інструмент для виробництва підшипників);
– УкрПромАвтоматизація (автоматизація виробництва, автоматизовані системи управління технологічними процесами, автоматизація об’єктів промисловості);
– Підйомно-транспортне, складське обладнання;
– Зразки, стандарти, еталони, прилади (контрольно-вимірювальні прилади, лабораторне та випробувальне обладнання, метрологія, сертифікація);
– Безпека виробництва (засоби захисту, безпека робочої зони);
– Субконтракти (пошук партнерів для розміщення замовлень з видів виробництва, деталей, вузлів, виробів).
Сподіваємось, що побачене і почуте стане в нагоді майбутнім інженерам-механікам.
Алла Коханська,
відділ міжнародних зв’язків та
зв’язків з громадськістю