Студенти 1-5 курсів спеціальностей «Соціальна педагогіка» та «Соціальна робота» кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки разом зі своїми кураторами відвідали прекрасне місто України – місто Львів.
Напевно немає нічого кращого, ніж подорож до історико-культурного міста в осінню пору. Саме в цей час ми маємо змогу побачити різнобарвність природи, яка у поєднанні із старовинними готичними, ампірними, будівлями у стилі барокко та безліччю інших стилів занурює нас в давні часи правління Данила Галицького. Саме в той час місто Лева розбудовувалося різноманітними культурно-історичними пам’ятками, які на разі збереглися до наших часів.
Ось і нам випала нагода подорожувати старовинними землями, які багато віків боронилися від загарбників, розподілялися між польськими шляхтичами і землями, історію яких вивчає кожен та передає її із покоління в покоління.
Куратори кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки – Л. І. Романовська, Ю. В. Попик, Т. О. Хмуринська, Ю. Л. Бриндіков організували для студентів неймовірні екскурсії до історичних куточків міста Львова. Під час подорожі студенти мали змогу відвідати такі історико-культурні пам’ятки національного значення: Золочівський замок та Олеський замок – пам’ятка архітектури та історії XIII–XVIII століття, один із найдавніших замків України, будівництво якого приписують одному із синів Галицько-Волинського князя Юрія Львовича серед заплави річки Лібереція.
Хотілося б виділити один із найтаємничіших замків України, а саме Підгорецький замок – пам’ятку архітектури епохи пізнього Ренесансу та Барокко, збудованого за наказом гетьмана коронного Станіслава Конєцпольського, який є одним із найкращих в Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями.
Окрім історичних пам’яток студенти мали змогу потрапити на фестиваль кави під назвою «Lviv coffee festival (На каву до Львова)», який проводився з 24 по 27 вересня у Палаці Мистецтв та Палаці Потоцького. Ми мали змогу спробувати аромату каву, побачити справжніх цінителів кави, які збирають та виставляють на показ свої приватні колекції, послухати музикантів, які дарували своє мистецтво місцевим жителям та гостям міста.
Оліфер Владислав,
студент групи СП-12-1