27 вересня 2023 р. розпочато сезон наукових дискусій 2023-24 н.р. у рамках платформи «НАУКОВІ ДИСКУСІЇ ТА ТРЕНІНГИ SOFT SKILLS», яка функціонує на факультеті економіки і управління.
Марія ДИХА, д.е.н., професор та Віталій КАРПЕНКО, декан факультету економіки і управління Хмельницького національного університету привітали усіх учасників, які доєдналися із різних міст України та з-за кордону; висловили вдячність Збройним Силам України за можливість навчатися, досліджувати, дискутувати та тримати науково-освітній фронт.
У роботі науково-дискусійної платформи взяли участь 100 осіб:
– з України (НПП та здобувачі вищої освіти Хмельницького національного університету; ВП Національного університету біоресурсів і природокористування України «БАГІ»; ЗВО «Подільський державний університет» та ін.);
– Польщі (Piotr PACZOSKI, управлінець, заступник міського голови, Jelenia Góra, Polska);
– Індії (director AKG Global Support Services (OPC) Private Limited; teacher Integral University Lucknow, India).
Актуальні та змістовні доповіді представили:
– Світлана СУДОМИР, д.е.н., професор, ВП НУБіП України «БАГІ»; Тема: «Відновлення та відбудова України»;
– Алла ЧИКУРКОВА, д.е.н., професор та співдоповідачі – аспіранти Сергій ДІДУХ та Юрій Курило, ЗВО «Подільський державний університет»; Тема: «Стратегія управління персоналом на підприємствах»;
– Amit Kumar GOEL, AKG Global Support Services (OPC) Private Limited; Integral University Lucknow, India; Тема: «Виклики для глобальної безпеки та розвитку в умовах війни РФ проти України»;
– Piotr PACZOSKI, управлінець, заступник міського голови, Jelenia Góra, Polska; Тема: «Планування стратегічного розвитку територій»;
– Ірина БАНДУРА, ЕКм-51, ВП НУБіП України «БАГІ»; Тема: «People-management як невід’ємна частина успішного проєкту»;
– Сергій ГОНТА, ЕАБм-23-1, Хмельницький національний університет; Тема: «Важливість формування проєктів державно-приватного партнерства для відбудови України».
Відбулося активне обговорення низки питань щодо впливу війни рф проти України на глобальну безпеку та можливості досягнення глобальних та національних цілей сталого розвитку, адже наслідки війни рф проти України відчутні по усьому світу.
До заходу долучилися здобувачі вищої освіти різних освітніх рівнів (бакалаврського, магістерського, рівня PhD) спеціальностей 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 075 «Маркетинг» факультету економіки і управління Хмельницького національного університету та НПП.
Керівник роботи дискусійної платформи Марія ДИХА висловила вдячність доповідачам та усім учасникам дня заходів, а також від імені декана факультету подякувала колегам із ЗВО України та з-за кордону, які доєдналися до роботи платформи «НАУКОВІ ДИСКУСІЇ ТА ТРЕНІНГИ SOFT SKILLS».
Інформація факультету економіки і управляння