Міські змагання з шахів

Упродовж 6-8 грудня у шахово-шашковому клубі м. Хмельницького, що знаходиться у парку ім. Франка, пройшли змагання з шахів за програмою спартакіади м. Хмельницького серед ВНЗ.

Представляли наш університет кращі шахісти: Бояренко Олег, гр. ТРм-12; Паламарчук Сергій, гр. ТМн-12; Павлюк Світлана, гр. СОА-16;Тіхоплав Олена, гр. ПП-13.

Змагання проходили за коловою системою з командним заліком. Боротьба між вузами проходила на трьох дошках. На першій і другій – змагались чоловіки, на третій – дівчата. Загалом наші спортсмени кожного дня зустрічались з представником одного з вузів. Незважаючи на гідний опір наших суперників, в усіх трьох зустрічах команда ХНУ отримала максимальні 6 очок, здобувши три перемоги. Найскладніша зустріч проходила з командою Національної академії Державної прикордонної служби. Павлюк Світлана впевнено перемогла свою суперницю. На другій дошці Бояренко Олегу не вдалося втримати нічию. Чудову гру провів Паламарчук Сергій на першій дошці і у складній партії здобув надважливу перемогу. Так, у підсумку команда ХНУ перемогла з рахунком 2:1.

Варто відзначити те, що міським змаганням передував особистий турнір з шахів між студентами нашого університету, який пройшов 1-2 грудня на кафедрі фізичного виховання. Даний турнір був не лише відбірковим для участі у відповідальних змаганнях, а й доброю нагодою позмагатись та перевірити свої сили. Якщо серед дівчат участь взяло лише двоє учасників, які розділили перше і друге місце: Тіхоплав Олена та Білоус Ганна відповідно, то у чоловіків у змаганнях взяло участь 9 осіб, які за коловою системою розіграли наступні місця: 1 місце – Паламарчук Сергій, гр. ТМн -12; 2 місце – Бояренко Олег, гр. ТРм-12; 3 місце – Пасічник Руслан, гр. ФІЛ-15.

До вітання призерів і переможців змагань долучився студентський профком, який надав кращим шахістам університету цінні призи.

Вітаємо призерів і переможців змагань та бажаємо усім нашим спортсменам подальших вдалих спортивних результатів і успіхів у навчанні.