Постійна співпраця з роботодавцями дозволяє враховувати реальні інтереси стейкхолдерів, покращувати ефективність і конкурентоспроможність освітньої програми «Хімічні технології та інженерія», відповідно до потреб ринку праці.
3 червня 2024 року відбулася гостьова лекція для здобувачів освіти бакалаврського та магістерського рівнів від провідних виробників косметичної продукції в Україні HILLARY cosmetics.
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/hillari-fotogolovna-1024x924.jpg)
Під час зустрічі, власник НILLARY cosmetics Вадим Пилипчук розповів про історію розвитку компанії, лінійку інноваційної продукції, особливості діяльності косметичного бізнесу в сучасних умовах.
Технолог Анастасія Баландіна ознайомила студентів спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія» з асортиментом косметичної продукції, технологіями виробництва органічної косметики, а також процедурами стандартизації і сертифікації в Україні та за кордоном.
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/hillari-foto2-1024x792.jpg)
НR-менеджер Ольга Кімпаєва відповіла на поширенні питання молоді, щодо працевлаштування і переваги роботи в команді HILLARY cosmetics.
Під час гостьової лекції здобувачі освіти спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія» дізналися про створення в Україні косметичної продукції за рецептурами найновітніших технологічних компонентах, які тільки доступні у світі.
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/hillari-foto3-954x1024.jpg)
Більшість компонентів, що використовуються у виробництві продукції HILLARY cosmetics, мають сертифікати ECOCERT і COSMOS Standard. На сьогодні косметика НILLARY експортується в 11 країн світу, у тому числі Ізраїль і Тайвань. Слід зазначити, що 20 % від продажів HILLARY cosmetics передає на допомогу ЗСУ.
Наприкінці гостьової лекції студенти спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія» мали можливість протестувати подарункові зразки косметичної продукції від HILLARY cosmetics.
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/hillari-foto4-803x1024.jpg)
Одержані знання здобувачі освіти зможуть використати при вивченні навчальних дисциплін: «Експертиза та контроль якості харчових і косметичних продуктів», «Препарати побутової хімії», «Основи проєктування хімічних виробництв», «Фізична та колоїдна хімія», «Екологічна стандартизація і сертифікація».
Рекомендації роботодавців будуть використані при оновлені освітніх програм підготовки бакалаврів і магістрів за спеціальністю 161 «Хімічні технології та інженерія». Більше інформації про інноваційні технології створення натуральної косметики і актуальні вакансії на сучасному виробництві косметичної продукції HILLARY cosmetics на сайті https://hillary.ua.
Department of Chemistry and Chemical Engineering