Під такою назвою була проведена термінова акція гуманітарної допомоги евакуйованим і постраждалим зони затоплення після руйнування дамби Каховського водосховища. За короткий період часу було зібрано літній одяг, взуття, постільну білизну, рушники, а також продукти швидкого приготування, засоби гігієни та смаколики для потерпілих. Усе це передано до “Гончаренко- Центр” за адресою: вул. Свободи 18/2, кім. 45. Контактний телефон 0964448048.
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/image-1802.png)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/image-1803.png)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/image-1804.png)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/image-1805.png)
Дякуємо усім небайдужим!
Department of Educational Work
Студентський профком