Одним з найважливіших чинників, що здійснюють вплив на науково-виробничий та інтелектуальний прогрес провідних країн світу — це інтегрований зв’язок між наукою, виробництвом та освітою.
Парадигмою Болонського процесу є орієнтація на тісну співпрацю з підприємствами, компаніями та організаціями. У новому законі про вищу освіту ясно сформульовано пріоритети і стратегію на інтеграцію процесів навчання та практичної діяльності. В якості основного пріоритету освітня стратегія нашого університету передбачає прискорений розвиток партнерства між наукою, виробництвом і освітою: “Інтеграція освіти, науки і виробництва, розвиток післявузівської освіти на основі сучасних досягнень науки і техніки є одним з пріоритетних напрямків розвитку економіки” – сказано в державній програмі.
20 і 28 листопада 2014 року для студентів 4 курсу напряму підготовки “Менеджмент” було проведено бізнес-зустрічі з провідними спеціалістами фірм міста Хмельницького. Основною метою цих зустрічей стало ознайомлення студентів з актуальними напрямками розвитку підприємств.
Студенти зустрічалися з директором Хмельницької філії ТОВ ТД “Моліс” Декалюком С.В. Та комерційним директором приватного багатопрофільного підприємства “Спецтехніка Груп” Гребенніковим В.В.
Під час зустрічей керівники розповідали про успіхи своїх підприємств та стратегічні напрями розвитку. Студенти ставили професійні питання, проявляли зацікавленість у роботі підприємств, цікавилися перспективами подальшого працевлаштування.
За інформацією
кафедри менеджменту