Марафон на факультеті економіки і управління «БІЗНЕС В СУЧАСНОМУ Е-КОМЕРС»

У весняному семестрі 2023-2024 навчального року на факультеті економіки і управління відбулася непересічна та важлива для освітнього процесу подія – марафон «Бізнес в сучасному Е-КОМЕРС» за сприяння ProductLAB.UA в особі Миколи Кобяковського, експерта з товарного бізнесу, власника та технічного директора компанії ProductLAB.UA.

16 квітня 2024 р. розпочався марафон довжиною у два місяці. Вебінари відбувалися в он-лайн форматі. Студенти долучалися як через платформу zoom особисто, так і в навчальних аудиторіях.

Лекційний матеріал органічно доповнювався практичними заняттями, на яких відбувався розбір реальної бізнес-ідеї.

Після начитки основного матеріалу та пропрацювання його на реальному прикладі, студентам було надано можливість запропонувати власні бізнес-ідеї.

Було обрано 4 найцікавіших бізнес-ідеї. Задля реалізації ідей, студенти об’єдналися в команди, розробляючи власні бізнес-плани та прораховуючи основні моменти запуску власного бізнесу.

Бізнес-команди:

Освітня програма МАРКЕТИНГ, реалізація ідеї запуску онлайн магазину «Green KROK Innovation»;

Освітня програма ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА І СТРАХУВАННЯ, реалізація ідеї «Мануфактура Карамелі»;

Освітня програма HR ІНЖИНІРИНГ У БІЗНЕС-ЕКОНОМІЦІ, реалізація ідеї «HR для студентів»;

Освітня програма ЕКОНОМІКА ТА АНАЛІТИКА БІЗНЕСУ, реалізація ідеї «FashionLinker».

Так, розпочалася робота в командах. Студенти під керівництвом наставників від кафедр та лектора Миколи Кобяковського прораховували усі деталі запуску своїх проєктів.

Робота в командах тривала близько 6 тижнів.

14 червня 2024р. відбулося представлення стартап-проєктів студентів ФЕУ за результатами марафону «Бізнес в е-комерс». Формат змішаний. Були запрошені викладачі, студенти, представники бізнесу. Загалом близько 70 осіб.

Першою представляла свій бізнес-проєкт команда освітньої програми ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА І СТРАХУВАННЯ «Мануфактура Карамелі». Їх бізнес-ідея ґрунтується на просуванні серед покупців крафтових льодяників з автентичним українським смаком на виробництво яких йдуть подільський цукор та, переважно, ягоди і фрукти місцевого хмельницького виробництва. Ініціатор проєкту Радецький Віталій активно просуває свій проєкт, розширює лінійку смаків, шукає нові канали збуту та рекламує свою продукцію. Адже серце і душа команди наповнюють  кожен льодяник, який вони створюють. А льодяники настільки смачні, що серед наших клієнтів є стоматологи, дієтологи, ендокринологи і фітнес-тренери.

Команда освітньої програми МАРКЕТИНГ представила бізнес-проєкт «Онлайн магазин Green KROK Innovation». Ця команда складається з амбітних студентів, які об’єднали свої знання та навички для створення унікального проекту, спрямованого на поєднання бізнес-успіху та соціальної відповідальності. Вони розуміють, що сучасна електронна комерція має не лише приносити прибуток, але й робити позитивний вплив на суспільство та навколишнє середовище. Впевнені, що їх ідеї та підходи надихнуть вас і покажуть, як бізнес може змінювати світ на краще.

Команда  освітньої програми HR ІНЖИНІРИНГ У БІЗНЕС- ЕКОНОМІЦІ представила проєкт «HR для студентів». Команда «HR для студентів» – це група креативної молоді, об’єднаних спільною метою допомагати студентам знайти свій шлях у професії, зробити впевнений крок у майбутнє, знайти своє покликання та досягти успіху в кар’єрі. Ми віримо, що кожен студент заслуговує на можливість реалізувати свій потенціал, і наша місія – надати їм для цього всі необхідні інструменти та знання. Нас надихають історії успіху студентів, які знайшли свою  роботу мрії та побудували успішну кар’єру. Подальші досягнення студентської молоді будуть нашою найбільшою винагородою та мотивацією продовжувати нашу роботу з ще більшим завзяттям.

Учасники команди освітньої програми ЕКОНОМІКА ТА АНАЛІТИКА БІЗНЕСУ представили проєкт «FashionLinker». Це творча та цілеспрямована група дівчат, об’єднаних спільною метою революціонізувати модну індустрію через освіту та аналітику бізнесу. Ми віримо, що знання індустрії моди та сучасні аналітичні підходи можуть стати ключовими інструментами для досягнення успіху в цій галузі. 

Декан факультету Віталій Карпенко подякував лектору, привітав усіх та вручив сертифікати кураторам та учасникам команд.

Даний проєкт розпочинався як унікальний експеримент. З впевненістю говоримо, ЕКСПЕРИМЕНТ вдався!

Дякуємо лектору Миколі Кобяковському, проджект-менеджеру від факультету економіки і управління Валентині Бобровник та усім долученим до організації марафону.

Information of the Faculty of Economics and Management