29 березня 2024 року в рамках вивчення дисципліни «Безпека життєдіяльності, охорона праці, цивільний захист та екологічна безпека» для студентів факультету інформаційних технологій було проведено виїзне практичне заняття з пожежної безпеки.
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/foto-1-19-1024x768.jpg)
Заняття проводили викладач дисципліни Соколан Юлія Сергіївна, начальник гаражу ДПРЧ-3 Олег і працівник музею Ларіна Валентина Вікторівна.
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/foto-2-13-1024x768.jpg)
На занятті студенти мали змогу ознайомитись із будовою та принципом роботи пожежно-рятувальної техніки, видами пожежного та додаткового рятувального обладнання, яке міститься в пожежних автомобілях.
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/foto-3-8-1024x768.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/foto-4-11-768x1024.jpg)
Крім того, студенти відвідали музей пожежно-рятувальної служби, дізналися про історію виникнення ДСНС, мали змогу наочно побачити автоматичну систему гасіння пожеж, вогнегасники, захисні костюми тощо.
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/foto-5-5-1024x768.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/foto-6-5-768x1024.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/foto-7-3-1024x768.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/foto-8-3-768x1024.jpg)