![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/osnov_foto-1-1024x768.jpg)
22 вересня 2023 року в музеї «Історія та сучасність техніки» Хмельницького національного університету було проведено практичну роботу «Виставкова діяльність в індустрії моди» з навчальної дисципліни «Вступ до фаху» для студентів 1-го курсу освітньої програми «Індустрія моди в легкій промисловості».
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/1-3-5-1024x771.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/2-2-7-768x1024.jpg)
П’ять тематичних залів із численними стендами та експонатами представляють окремі періоди розвитку технічних засобів людства, починаючи зі стародавніх часів і до сучасності. Відвідувачі мали змогу побачити, як поступово удосконалювалися механічні предмети в побуті, військовій справі, сільському господарстві та в галузі швейних та ткацьких машин. Це дало змогу студентам отримати більше знань про технологічну еволюцію та її взаємозв’язок із різними сферами життя.
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/3-2-5-771x1024.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/4-2-2-771x1024.jpg)
Особливий інтерес студентів викликала експозиція, присвячена Студентському Будинку моделей, що відображає не тільки творчий потенціал студентів, але й відіграє важливий аспект вищої освіти у сфері моди, дизайну та виставкової діяльності. Зала музею, представлена як творче просторове дійство з витонченим дизайном, створює ідеальну атмосферу для підсилення вражень від експозиції і підкреслення важливості креативності в сучасному мистецтві та дизайні.
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/5-2-2-1024x771.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/6-2-2-1024x771.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/7-2-1-768x1024.jpg)
Така організація занять поза межами навчальних аудиторій, дозволяє студентам розвивати свої творчі та професійні навички, спрямовує до інновацій та створення унікальних речей. Також є важливим кроком у підготовці молодих фахівців до майбутньої кар’єри в сучасній індустрії моди.
Висловлюємо щиру подяку директору музею Ігорю Вишквару за можливість проведення заняття у такому цікавому та захоплюючому середовищі.
Кафедра індустрії моди в легкій промисловості