РЕЗУЛЬТАТИ ХІІІ ЛІТНОЇ УНІВЕРСІАДИ УКРАЇНИ З БОКСУ

З 17 по 23 квітня 2017 року у м. Харкові на базі легкоатлетичного манежу «ХТЗ» пройшли змагання ХІІІ літної Універсіади України з боксу.

Змагалися команди з 18 областей країни та м. Києва із загальною кількістю учасників – 150 спортсменів.

У змаганнях Універсіади брали участь найкращі студенти-боксери Хмельницького національного університету.

Студент 1 курсу гр. ЦВБ-16-1 Ящук Роман у ваговій категорії +91 кг здобув 9 місце.

Студент 5 курсу гр. ФР-12-1 Киба Андрій у ваговій категорії 91 кг посів 5 місце.

Студентка 1 курсу гр. СОФК-16-1 Скоморох Нонна (вагова категорія 64 кг) на шляху до фіналу провела три переможних поєдинки. У фінальному протистоянні наша студентка-спортсменка зустрілась з титулованою спортсменкою з міста Херсон – чемпіонкою Європи, призеркою світу. Поступившись їй, Нонна посіла 2 місце і стала срібною призеркою цих престижних змагань.