Міська спартакіада ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації з волейболу серед чоловічих команд

27-28 березня 2017 року в ігровій спортивній залі навчального корпусу №4 Хмельницького національного університету проходили змагання з волейболу серед чоловічих команд в залік міської Спартакіади ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Для участі в змаганнях у міське управління молоді та спорту було подано заявки від чотирьох вишів, а саме:

– Хмельницького національного університету;

– Хмельницького університету управління та права;

– Національної академії державної прикордонної служби України;

– Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту.

За результатами ігор по коловій системі волейболісти збірної команди Хмельницького національного університету переконливо виграли в усіх суперників, не програвши жодної партії, та заслужено посіли перше місце. Спортсмени нашого університету в черговий раз підтвердили звання найкращої студентської чоловічої волейбольної команди міста Хмельницького.

Друге місце посіла команда Національної академії державної прикордонної служби України.

Третє та четверте місця відповідно посіли команди Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту та Хмельницького університету управління та права.

Спортивний клуб, кафедри фізичного виховання та здоров’я людини вітають переможців змагань та бажають подальших вдалих виступів на обласній та всеукраїнській Універсіадах.