Студентка ХНУ стала чемпіонкою України з триборства

З 1 по 4 грудня 2016 року в м. Коломия Івано-Франківської області відбувся чемпіонат України серед студентів ВНЗ.

Хмельницький національний університет представляли 4 спортсмена, серед яких була студентка спеціальності «Екологія» Фурман Марина Олегівна.

У нелегкій боротьбі наша спортсменка показала відмінний результат, підкорила поміст та виборола чемпіонство!

Фурман Марина зайняла І місце у ваговій категорії до 57 кг з результатом в сумі триборства 345 кг (присідання – 117,5 кг; жим – 75 кг; тяга – 152,5 кг) та посіла ІІ місце серед жінок з результатом 400,34 кг в абсолютній першості за Формулою Вілкса.

Спортсменка виконала норматив Майстра Спорту України та здобула можливість представляти Україну у складі національної збірної команди на чемпіонаті Світу в Південній Африці.

Також вітаємо тренера – викладача кафедри фізичного виховання, Майстра Спорту з важкої атлетики Цісара В. В., який підготував спортсменку до змагань. Бажаємо їм незламного характеру, легкої штанги, нових досягнень та перемог!