Зварич Зіновій-Михайло Костянтинович

 к. фіз.-мат. н., доц.., декан інженерно-економічного факультету (1984 – 1992 рр.)

Народився 2 січня 1946 р. в с. Поляна Золочівського району Львівської області. У 1958 р. закінчив Полянську семирічну школу, а у 1961 р. – Плугівську середню школу. У1962 р. вступив на механіко-математичний факультет Львівського державного університету, який закінчив у грудні 1967 р. 31968 р. працював спочатку асистентом, а потім – старшим викладачем кафедри вищої математики Хмельницького технологічного Інституту побутового обслуговування (нині Хмельницький національний університет). У 1971 р, вступив в аспірантуру при кафедрі механіки Львівського державного університету, після закінчення якої у 1974 р. повернувся на кафедру вищої математики Хмельницького технологічного інституту побутового обслуговування. У 1975 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата наук з розрахунку напружено-деформованого стану, що виникає в анізотропних пластинах з отворами, які підкріплені пружними кільцями. У 1976 р. обраний на посаду доцента, а з жовтня 1983 р. – завідувача кафедри вищої математики. У вересні 1984 р. Зварич З.-М. К. обраний деканом інженерно-економічного факультету, і працював на цій посаді до трагічної загибелі З березня 1992 р.

За час навчання в аспірантурі та роботи в інституті опублікував особисто або у співавторстві понад 20 наукових статей та близько 40 методичних розробок. Підготував до захисту дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора наук, яку не встиг захистити. Був членом методичної ради інституту, відповідальним за впровадження комп’ютерних технологій у навчальний процес та науково-дослідну роботу, брав участь як керівник та виконавець госпдоговірних науково-дослідницьких робіт.

Будучи завідувачем кафедри, деканом факультету проявив високі організаторські здібності керівника. За високі показники в роботі, активну громадську діяльність неодноразово був занесений на Дошку пошани університету, нагороджувався грамотами та грошовими преміями.