Зустріч студентського самоврядування Хмельницького національного університету та Херсонського технічного університету

9 березня відбулась зустріч студентського самоврядування Хмельницького національного університету та студентського парламенту Херсонського технічного національного університету, а також і ректорів цих закладів Сергія Матюха та Олени Чепелюк.

На початку зустрічі Сергій Анатолійович зазначив, що вітає та підтримує співпрацю студентських родин університетів. У вступному слові пан ректор зазначив, що наші заклади пов’язує давня дружба та на початку війни не було сумнівів щодо прихистку добрих друзів. Теплими словами вітання та подяки продовжила зустріч зі студентами ректор ХТНУ Олена Чепелюк, яка побажала їм ініціативності та наснаги.

Присутні звернули увагу на особливості освітнього процесу у нинішніх умовах, психологічну підтримку, волонтерство та актуальні питання, які турбують студентство. Після представлення голови студентської ради ХНУ Марії Полякової та студенського президента ХТНУ Івана Наконечного, у процесі знайомства та жвавого спілкування, з’явилося багато ідей щодо спільної діяльності. Так, у березні–квітні запланували організувати виїзну екскурсію спільно зі студентською туристичною агенцією «Мандри» цікавими маршрутами Поділля. До Дня науки організувати спільну студентську наукову конференцію, обравши різні напрями сучасної науки.

Далі зустріч відбувалася у форматі живого діалогу. Спільні проєкти, конференції, навчальні, наукові заходи та інше – все це перспектива дяільності органів студентського самоврядування обох ЗВО. Зустріч відбувалася у позитивній атмосфері, була цікавою та корисною.

Відділ навчально-виховної роботи,
студентська рада ХНУ