Зустріч студентів з ветеранами Другої світової війни

Напередодні відзначення Дня пам’яті і примирення та 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулася зустріч студентів Хмельницького національного університету з учасниками бойових дій Другої світової війни та ветеранами військової служби у післявоєнний період.

Перший проректор, проректор з науково-педагогічної та наукової роботи Войнаренко Михайло Петрович привітав гостей та від імені ректора університету вручив кожному ветерану подяку за активну участь та вагомий внесок у національно-патріотичне виховання студентської молоді.

Емоційно, зі спогадами про війну, виступив учасник бойових дій, полковник Жучков Микола Михайлович (1927 року народження), виконавши пісню «Вставай, страна огромная!». Продовжив спогади про військові будні Колєснік Микола Васильович (1925 року народження), який у 16 років був призваний до лав захисників Вітчизни та пройшов з боями усю Європу. Про військову службу у післявоєнний період на теренах Радянського Союзу розповіли голова та заступник голови міської ради ветеранів України Садиков Габдульмунер Мухамедович та Сєргєєв Віктор Михайлович.

Бурхливими оплесками, квітами та подарунками дякували студенти ветеранам за нині унікальну можливість зустрічі зі свідками та учасниками далекої Другої світової.

Завідувач відділу навчально-виховної роботи
Байдич Л.Е.