Зустріч студентів із стейкголдерами

14 березня 2023 року студенти першого курсу (освітня програма «Індустрія моди в легкій промисловості»), у рамках першої навчальної практики, відвідали та ознайомилися зі структурою Хмельницької фабрики виробництва весільного та вечірнього вбрання «POLLARDI FASHION GROUP».

«POLLARDI FASHION GROUP» – це найбільша торгова марка в Україні та найбільша фабрика з пошиття весільних суконь в Європі. У цехах підприємства щомісяця створюється понад 5000 найменувань готової продукції. Завдяки грамотному управлінню, всього за один десяток років, «POLLARDI FASHION GROUP» з маленького цеху змогла стати справжнім флагманом у світі весільної та вечірньої моди.

Директор виробництва Альона ГРІДНЄВА поділилася зі студентами своїм досвідом практичної роботи в індустрії моди та розповіла про діяльність закладу в умовах військового стану. На сьогодні фабрика має програмне забезпеченні САПР «Julivi», сучасний розкрійний комплекс, лазерну порізку декоруючих елементів. Тут використовуються найновіші моделі швейних машин-автоматів «JUKI».

Студенти побували у виробничих цехах, ознайомилися з особливостями організації роботи підприємства. Велике враження справили сучасні матеріали для виготовлення суконь і різноманітний асортимент ексклюзивного мережива для весільного вбрання, виробництво якого зосереджене на території нашого міста.

Альона ГРІДНЄВА акцентувала увагу на тому, що в процесі виробництва весільних суконь застосовується багато ручної роботи. Декор кожного виробу створюється майстрами вручну (вишивка бісером, пришивання аплікацій на корсет, додавання всіх 3D-кольорів тощо), а тому всі моделі мають свій особливий шарм.

Вона зауважила, що якість виробництва ретельно відстежується відділом контролю. Окрім того, особлива увага приділяється вхідному контролю матеріалів і чіткому контролю пакування замовлень.

Висловлюємо щиру подяку керівництву «POLLARDI FASHION GROUP» за можливість відвідати підприємство та ознайомитися з його особливостями, директору виробництва Альоні ГРІДНЄВІЙ за професійну та цікаву інформацію.

Кафедра технології і конструювання виробів зі шкіри