Зустріч студентів першого курсу із керівництвом університету

21березня 2023 року в рамках гостьової лекції д.е.н., професора, декана факультету управління, адміністрування та туризму Євгенія РУДНІЧЕНКА відбулася зустріч студентів першого курсу ФУАТ з керівництвом Хмельницького національного університету.

Під час заходу ректор Сергій МАТЮХ висвітлив особливості навчального процесу в університеті.

Проректор з науково-педагогічної роботи Віктор ЛОПАТОВСЬКИЙ розповів про якість освіти в університеті та перспективи розвитку освітніх програм. Крім того, студенти дізналися про особливості діяльності Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Провідний фахівець відділу забезпечення якості вищої освіти Хмельницького національного університету Вікторія БІЛИК детально розкрила сутність та значення академічної доброчесності в освітньому процесі.

У результаті проведеної зустрічі студенти першого курсу факультету управління, адміністрування та туризму отримали цінну інформацію та гарні враження від відкритості керівництва до спілкування зі своїм студентством.

Людмила КРИМЧАК,
заступник декана ФУАТ з виховної роботи