Зустріч студентів ХНУ з ветеранами Другої світової війни

Напередодні відзначення Дня пам’яті і примирення та 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Хмельницькому національному університеті традиційно відбулася зустріч студентів з учасниками бойових дій Другої світової війни та ветеранами військової служби у післявоєнний період.

Ветерани розповіли присутнім свої історії життя: як вони у ще зовсім юному віці ішли на фронт, воювали, захищаючи нашу землю. Зокрема, поділилися спогадами про війну голова міської Ради ветеранів Садиков Габдульмунер Мухамедович та учасник бойових дій, який очолює ветеранську тисячну організацію мікрорайону Дубове, Жучков Микола Михайлович. Про свою волонтерську діяльність розповіла Коляденко Валентина Степанівна, яка очолює волонтерський рух ветеранів Хмельниччини. Студентам передався патріотичний бойовий дух, що жив у серці кожного бійця.

Привітав ветеранів та усіх присутніх перший проректор, проректор з науково-педагогічної та наукової роботи Войнаренко Михайло Петрович, який від імені ректорату, Вченої ради, Ради ветеранів, профспілкових комітетів та Ради студентського самоврядування вручив кожному ветерану Подяку ректора за вагомий внесок у національно-патріотичне виховання студентської молоді, а також запрошення на концертну програму і квіти.

Бурхливими оплесками присутні подякували ветеранам за унікальну сьогодні можливість зустрітися зі свідками та учасниками далекої Другої світової, за безцінний подвиг, за те, що ціною власного життя забезпечили нам світле майбутнє, дали можливість вільно жити на своїй землі.

Бажаємо вам, дорогі ветерани, міцного здоров’я, миру та довгих літ життя!

Відділ зв’язків з громадськістю ХНУ

07.05.2019