Зустріч студентів ХНУ із бійцем ЗСУ

Ми б’ємось за те, чому нема ціни в усьому світі, – за Батьківщину. —

Олександр Довженко

1 травня 2024 року в Хмельницькому національному університеті відбулась зустріч студентів із бійцем ЗСУ Олексієм, із позивним «Клім», молодшим сержантом 19-го стрілкового батальйону Зустріч організовано відділом навчально-виховної роботи(завідувач Інна Горячок)

Олексій розповідав про свій військовий досвід: зокрема, як наважився стати військовим, своє ставлення до певних речей у своїй професії, а також виклики, які стоять попереду, коли стаєш на цей шлях. Свої розповіді Клім доповнював відео, які були змонтовані його побратимами.

Студенти уважно слухали та ставили уточнюючі запитання, на які боєць охоче давав відповіді. Історії з досвіду Олексія часом доводили до мурах, але, все ж, захисник старався розповідати й щось позитивне. Ця зустріч точно справила враження на студентів, ось їх відгуки:

«Зустріч із паном Олексієм була надихаючою на допомогу нашим військовим. Це була чудова нагода для тих, хто хотів би наважитись на вкрай хоробрий крок – стати військовим. А також для мотивації любити свою країну і робити все можливе для перемоги. Його історія, а також про його побратимів, була дуже цікавою. Особливого занурення в атмосферу додали відео з тих часів. Кліма хотілося слухати і слухати, він має вміння жартувати над поганим і стійко не лише вміє захищати нас, а й залишатись на позитиві при будь-яких обставинах». (Юля Фрейман, студентка 1 курсу ФППА-23).

«Було дуже цікаво слухати Олексія, іноді розповіді доводили до мурах. Мене вразило, що навіть переживши такі жахіття, військовий часто жартував. Як на мене, залишатись на позитиві не зважаючи ні на що – ознака сильної духом людини. Також Клім охоче відповідав на питання студентів. Зустріч пройшла дуже комфортно, дякую, Олексію! Слава ЗСУ!». (Дарина Жищинська, студентка 1 курсу ФППА-23)

«Мені дуже сподобалася зустріч з Олексієм. Він відкрив багатьом очі і пролив світло на всю правду, яка відбувається на фронті, і як це все відбувається. Він був дуже позитивним під час зустрічі і з радістю відповідав на всі поставлені йому питання. Очевидно, що він людина незламна духом, і після всіх жахіть, які йому довелося пережити він залишився веселим і позитивним чоловіком». (Олександр Мишак, студент 1 курсу ФППА-23)

«Зустріч із паном Олексієм була цікавою і пізнавальною для мене. Пан Олексій дуже цікаво розповідав про свою бригаду, про їхні позитивні якості. На всі мої питання пан Олексій відповів із посмішкою на обличчі і сміхом-це дуже мене підбадьорило, оскільки нам треба завжди залишатися в доброму гуморі і бути на позитиві.»(Олександр Ущук, студент 1 курсу ФППА-23)

Але найголовніше, що під час своєї розповіді Олексій впевнено наголошував, що Україна обов’язково переможе!

Відділ навчально-виховної роботи