Зустріч із стейкхолдерами: міжнародне стажування для студентів спеціальностей «Туризм і рекреація» та «Готельно-ресторанна справа» ХНУ в 2024 році

15 березня 2024 року відбулась онлайн-зустріч представників туристичного оператора «TravelStudyWork» Русланою Жовтані, Валерієм Болкуном із студентами спеціальностей «Туризм і рекреація», «Готельно-ресторанна справа» Хмельницького національного університету. Модераторами зустрічі були директор «TravelStudyWork» Руслана Жовтані, головний менеджер Валерій Болкун, а також завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, професор Ігор Журба.

Було презентовано програми міжнародного стажування у туристичних операторах та готельних комплексах Туреччини, Греції, Болгарії, Австрії, Словаччини, Кіпру.

Досвід міжнародного стажування дозволить здобувачам вищої освіти поглибити знання та вдосконалити практичні навички, які вкрай необхідні на ринку праці.

Інформація кафедри туризму та готельно-ресторанної справи