«Золоті» весла Хмельницького національного університету

18-22 травня у місті Дніпропетровськ, на веслувальному каналі, пройшов чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юніорів. Вже не вперше у змаганнях національного рівня беруть участь наші студенти веслувальники.

Вже у перший день на дистанції 1000 метрів в заїзді каное-одиночок розгорнулась напружена боротьба за перше місце між студентом гуманітарно-педагогічного факультету групи ЗЛ-10-3 Янчуком Дмитром та студентом факультету економіки і управління групи МНз-13-1 Алтуховим Павлом, та все ж таки досвідчений Дмитро здобув перемогу, а Павло став срібним призером. В наступному заїзді каное-четвірок Янчук Дмитро переміг на цій же дистанції. У заїзді жіночої байдарки-одиночки на дистанції 1000 метрів впевнено перемогла Інна Грищун, студентка гуманітарно-педагогічного факультету групи ТО-11-1, а згодом у заїзді байдарок-четвірок та байдарок-двійок на дистанції 500 метрів вона знову фінішувала першою і тим самим стала триразовою чемпіонкою України.

У другий день змагань наші студенти-веслувальники також не залишились без нагород, в дуелі за перше місце у каное-одиночках на дистанції 500 метрів знову розгорнулась боротьба між Янчуком Дмитром, та Алтуховим Павлом, на цей раз переміг Павло, а Дмитро задовільнився срібною нагородою. Доречі Алтухов Павло, ще став переможцем на 200 метровій дистанції, а Янчук Дмитро на цій же дистанції переміг у каное-двійці.

Таким чином усі троє вище згадані студенти-спортсмени стали триразовими чемпіонами України серед молоді, і у складі збірної команди України з 26 по 29 червня візьмуть участь у чемпіонаті Європи серед юніорів у місті Мант-ла-Жоли (Франція).

Отож, бажаємо подальших успіхів на міжнародних змаганнях нашим веслувальникам!

Переможний фініш Інни Грищун на дистанції 1000 метрів.

Інна Грищун після фінішу

Зліва на право: Алтухов Павло, Янчук Дмитро і Кошман Михайло (м.Миколаїв) на п’єдесталі