ЗБОРИ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

23 лютого 2016 року в Хмельницькому національному університеті відбулися збори трудового колективу.

Порядок денний:

1. Про підсумки рейтингового оцінювання роботи науково-педагогічних працівників університету в 2014-2015 навчальному році.

2. Прийняття «Колективного договору на 2016 рік». (Вимоги ст.34 п.3,18 Закону України «Про вищу освіту»).

3. Про основні завдання організації навчального процесу у ІІ семестрі 2015-2016 навчальному році.

4. Різне.

Члени президії:

• ректор Хмельницького національного університету, доктор технічних наук, професор, заслужений працівник народної освіти України, член-кореспондент НАПН України Скиба Микола Єгорович;

• проректор з науково-педагогічної роботи, перший проректор ХНУ, доктор економічних наук, професор, член-кореспондент НАН України Войнаренко Михайло Петрович;

• голова комітету Вільної профспілки працівників університету, кандидат економічних наук, доцент Карпенко Віталій Леонідович.

Перед початком заслуховування питань порядку денного виступив директор Департаменту освіти і науки України Хмельницької обласної державної адміністрації Олег Іванович Фасоля, який зачитав усім присутнім Наказ Міністерства освіти і науки України від 15 лютого 2016 року: «Призначити Скибу Миколу Єгоровича, доктора технічних наук, професора, ректором Хмельницького національного університету з 15 лютого 2016 року, строком на п’ять років, по 15 лютого 2021 року, як обраного за конкурсом, згідно статті 42 Закону України «Про вищу освіту», на умовах, викладених у контракті».

Олег Іванович особисто привітав Миколу Єгоровича з призначенням на цю відповідальну посаду – ректора Хмельницького національного університету.

З вітальним словом, від імені керівництва університету, виступив проректор з науково-педагогічної роботи Войнаренко Михайло Петрович та побажав Миколі Єгоровичу великого терпіння у цій нелегкій роботі.

Микола Єгорович Скиба подякував усім викладачам, співробітникам і студентам нашого університету, усім учасникам виборчого процесу за довіру та підтримку його кандидатури під час таких напружених виборчих перегонів: «Виборчі баталії залишились позаду. Нам необхідно об’єднати зусилля усього колективу на вирішення важливих першочергових завдань, до яких слід віднести: – успішно розпочати ІІ семестр; – завершити доопрацювання «Перспективного плану розвитку Хмельницького національного університету на період до 2020 року»; – забезпечити підготовку до відкриття нових напрямів підготовки фахівців; – розширити міжнародне співробітництво за усіма напрямами; – внести необхідні зміни до структури та штатно-посадового розпису університету; – забезпечити показники набору на перший курс у 2016 році; – закласти надійну основу для успішного підтвердження у 2017 році статусу національного університету. Впевнений, що спільними зусиллями, зразковим виконанням кожним членом трудового колективу посадових обов’язків, успіхами у навчанні ми зробимо наш рідний Хмельницький національний університет ще кращим і привабливішим для багатьох поколінь викладачів, співробітників, студентів і випускників. Попереду у нас напружена робота, адже майбутнє університетів у змінах процесів управління, коли вищий навчальний заклад буде розглядатися не як місце, де можна «пересидіти до пенсії», а як майданчик для комунікацій з провідними представниками бізнесу та зарубіжними освітніми установами. Змінивши підходи до управління, ми зможемо зробити навіть те, що нині здається недосяжним».

Після представлення ректора розпочалось заслуховування питань порядку денного. По першому питанню, про підсумки рейтингового оцінювання роботи науково-педагогічних працівників університету в 2014-2015 навчальному році, виступав завідувач кафедри машинознавства, доктор технічних наук, професор Кіницький Ярослав Тимофійович. Нагороджено грамотами за сумлінну працю найкращі факультети, кафедри та викладачі:

– перше місце – факультет економіки і управління;

– другу місце – гуманітарно-педагогічний факультет;

– третє місце – факультет програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем.

По другому питанню, прийняття «Колективного договору на 2016 рік», доповідав голова комітету Вільної профспілки працівників університету, кандидат економічних наук, доцент Карпенко Віталій Леонідович.

По третьому питанню, про основні завдання організації навчального процесу у ІІ семестрі 2015-2016 навчальному році, виступив проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат економічних наук, доцент Матюх Сергій Анатолійович.

Ректор Микола Єгорович Скиба оголосив про завершення зборів Хмельницького національного університету та подякував усім за оперативну роботу.

За інформацією відділу зв’язків з громадськістю ХНУ