![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/image-3341-1024x693.png)
2 лютого у Хмельницькому національному університеті відбулась презентація результатів тренінгу «Проблемно (проєктно)-орієнтоване навчання для покоління постміленіалів».
Проректор з науково-педагогічної роботи Хмельницького національного університету Катерина Скиба подякувала тренерам за те, що вони постійно здобувають міжнародний досвід. Закликала усіх викладачів і в подальшому брати участь у міжнародних проєктах, оскільки це впливає на рейтинг університету, якість освіти у нашому закладі освіти та на рівень професійної майстерності викладачів.
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/image-3342.png)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/image-3343-1024x614.png)
Було подано 45 групових і особистих проєктів, які були спрямовані на вдосконалення основних та вибіркових освітніх компонентів з імплементацією проблемно (проєктно)-орієнтованого підходу, а також на імплементацію такого підходу у діяльність наукових гуртків. Оцінювались проєкти за такими критеріями, як міждисциплінарність та практична цінність сформульованої для здобувачів проблеми, необхідність пошуку нових знань здобувачами для вирішення поставленої проблеми, а також наявність постійного зворотного зв’язку здобувачів із викладачем (як і коли викладач оцінює здобувачів та як і коли здобувачі оцінюють викладача).
Кращі проєкти:
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/image-3344-1024x482.png)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/image-3345-1024x370.png)
Згідно з наказом ректора учасники курсів підвищення кваліфікації «Інноваційні технології в освіті: міжнародний проєктний досвід» отримали відповідні сертифікати.
Хмельницький національний університет вітає усіх викладачів з успішним проходженням курсів.
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/image-3356-1024x713.png)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/image-3346-1024x745.png)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/image-3347-1024x734.png)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/image-3348-1024x718.png)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/image-3349-1024x613.png)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/image-3350-1024x650.png)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/image-3351-1024x674.png)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/image-3352-1024x761.png)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/image-3353-1024x680.png)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/image-3354-1024x782.png)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/image-3355-1024x681.png)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/image-3357-1024x689.png)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/image-3358-1024x683.png)
Університет і надалі буде докладати зусиль для підвищення фахового рівня професорсько-викладацького складу через те, що надавати якісні освітні послуги є нашим моральним обов’язком і давньою практикою та справою всього суспільства, оскільки освічена молодь – це майбутнє України.
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/image-3359-1024x725.png)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/image-3360-1024x586.png)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/image-3361-1024x732.png)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/image-3362-1024x646.png)
Відділ зв’язків з громадськістю,
кафедра комп’ютерної інженерії та інформаційних систем