Засідання спілки Рад молодих учених при Міністерстві освіти і науки (МОН)

25 квітня 2024 року відбулося чергове засідання спілки Рад молодих учених (РМУ) при МОН України. Спілка Рад молодих вчених – це постійний захід, який проводиться РМУ при МОН України з метою обговорення поточних проблем і шляхів їх вирішення, а також стану та перспектив розвитку Рад молодих вчених.

Від Наукового товариства студентів та молодих вчених (НТСМВ) ХНУ брали участь голова НТСМВ, завідувач кафедри хімії та хімічної інженерії, професор Ольга Параска, представник від факультету здоровʼя, психології, фізичної культури та спорту, доцент кафедри психології та педагогіки Дарія Карпова та представник від факультету міжнародних відносин і права, викладач кафедри іншомовної освіти та міжкультурної комунікації Анастасія Придолоба.

Зі вступним словом виступила Олеся Ващук, голова Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Спікер Олена Леванда обговорила з учасниками заходу деталі зустрічі церемонії нагородження конкурсу «Молодий вчений року», яка відбудеться 18 травня та запросила всіх бажаючих приєднатися до дійства та підтримати переможців.

Наступним спікером була Юлія Малогулко, яка виступила з доповіддю «Принципи функціонування та напрямки роботи Eurodoc». Учасникам розкрила суть роботи організації Eurodoc – це Європейська рада докторантів і молодих науковців (масова федерація національних асоціацій дослідників на ранніх етапах карʼєри з європейських країн), яка бере участь у дебатах та інформує про політику на європейському рівні через створення мереж, партнерство та представництво навколо Європейського простору вищої освіти (EHEA) та Європейського дослідницького простору (ERA); надає платформи для національних асоціацій у європейських країнах, де члени можуть співпрацювати та обмінюватися інформацією з конкретних питань; розказала за робочі групи Eurodoc і РМУ при МОН та ознайомила з основними проєктами Eurodoc.

Крім того, під час засідання учасники розглянули пропозиції щодо залучення талановитої молоді до роботи у науковій сфері, мотивації професійної діяльності молодих учених у вітчизняних наукових закладів.

Детальніше https://www.facebook.com/youngscientists.ua

Наукове товариство студентів і молодих вчених
Хмельницького національного університету