ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

Всередині листопада 2015 року в Хмельницькому національному університеті відбулося засідання колегії Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації.

У заході взяли участь: члени колегії, заступники голів районних державних адміністрацій, заступники міських (міст обласного значення) голів, які відповідають за галузь «Освіта», начальники відділів/управлінь освіти районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад, завідувачі районних/міських методичних кабінетів/центрів, спеціалісти Департаменту освіти і науки, директор Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Г.Кузьменко та представники Хмельницького обласного інституту післядипломної освіти.

Відкрив засідання директор Департаменту освіти і науки України Хмельницької обласної державної адміністрації Олег Іванович Фасоля, який перерахував питання, які будуть ставитися під голосування, а саме: «Про стан забезпечення підвезення учнів та педагогічних працівників до навчальних закладів», «Про результати проведення зовнішнього незалежного оцінювання – 2015», «Про особливості вступної кампанії до вищих навчальних закладів у 2016 році».

Про стан забезпечення підвезення учнів та педагогічних працівників до навчальних закладів доповів тимчасово виконуючий обов’язки директора комунального закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти» Віталій Володимирович Синчук. По цьому ж питанню виступили начальник відділу освіти, молоді та спорту Старокостянтинівської райдержадміністрації Микола Володимирович Гниліцький та начальник відділу освіти, молоді та спорту Ярмолинецької райдержадміністрації Валентина Миколаївна Хоптова. Кожен з них розповів присутнім про забезпечення підвезення учнів та педагогічних працівників в своєму районі. Також аналіз по цьому питанню зробив Голова обласної профспілкової організації працівників освіти і науки Анатолій Степанович Яремюк.

По другому питанню виступили директор Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Геннадій Іванович Кузьменко та директор Департаменту освіти і науки України Хмельницької обласної державної адміністрації Олег Іванович Фасоля.

По третьому питанню про особливості вступної кампанії до вищих навчальних закладів у 2016 році доповідав відповідальний секретар приймальної комісії Хмельницького національного університету Лопатовський Віктор Григорович.

Заслухавши і обговоривши доповідь Віктора Григоровича, виступи учасників зібрання, колегія відзначила, що структурними підрозділами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, управліннями/відділами освіти районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад, навчальними закладами проводиться робота з виконання Конституції України, законів України «Про вищу освіту», «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту» та інших нормативно-правових документів, спрямованих на подальший розвиток освітньої галузі. Колегія констатувала, що у 2014/2015 навчальному році було вжито дієвих заходів щодо розвитку та поліпшення зв’язків між загальноосвітніми та вищими навчальними закладами, що спрямовувалося на підвищення якості загальної середньої, позашкільної та вищої освіти.

За інформацією відділу зв’язків з громадськістю
Хмельницького національного університету